Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe már évek óta vele vagyok esve... De ő ilyen "menőfiú", és ezért nem egy rétegben mozgunk. Évekkel ezelőtt, amikor még nem volt ilyen, akkor jó barátok voltunk... De mióta idősebb haverjai vannak, akik csak a pénze miatt kihasználják, azóta kb meg sem ismer... Legalábbis akkor nem, ha itt vannak a haverjai. De ha találkozunk az utcán vagy a suliban, vagy bárhol, akkor mindig néz, meg mosolyog rám... Na mindegy. Lényeg, hogy az ő "köreiben" az ilyen ribis, túlsminket lányok vannak. Akiket könnyű megkapni, szőkék, meg ilyenek... Hogyan tudnám esetleg felhívni magamra a figyelmét? (egy suliba járunk, csak ő egyel fölöttem)

15/L



2017. aug. 23. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen embert inkább messziről kerülni kéne,nem megszerezni....

Két különböző ember vagytok,ebből boldog párkapcsolat nem lesz.

2017. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 nem tudhatod biztosan. Én ismerem... Most csak megjátssza magát. (biztos forrásból is tudom)
2017. aug. 23. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az vonzó hogy valaki a megjátssza a nagyfiút,ám oké 😊 pedig annyi normális srác van. De ha ilyen leszel,akkor csak a sráchoz hasonló trógereknek fogsz kelleni.
2017. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez úgy hangzik, mint valami borzalmas tinilány-regény de legyünk realisztikusak.

1. Nem te fogod megváltoztatni és nem miattad fog rájönni, hogy "kihasználják" és majd kettecskén éldegéltek.

2. Ezt most tanuldd meg, mert később hasznos lesz: attól még, hogy valaki egy "ribis, túlsminkelt", neadjisten SZŐKE (nem is tudom, hogy mióta számít rossz tulajdonságnak a szőkeség), attól még lehet jó ember, kedves, stb. És ha ezt nem is így látod, mégiscsak ők vannak benne a srác baráti körében.

3. Felhívni magadra a figyelmet sokféle képpen lehet, ha pucéran végigfutsz a folyosón az is elég figyelemfelkeltő, de szerintem elég, ha magadtól odamész beszélgetni, vagy teszel egy-két félreérthető megjegyzést (flörtölsz).

2017. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!