Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem meg, vagy hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg, vagy hogy felejtsem el ha ő mást szeret?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok de ő vissza utasított mert az előző barátnőjét szereti és nem tudja elfelejteni. Pár hétig mi is együtt voltunk akkor mondta, hogy szeret engem és ez elvileg akkor így is volt viszont szakított és màr kerül is.

Ennyire még sosem voltam szerelmes egész nap sírok, nem tudom feldolgozni, hogy nem lehetünk együtt. Nekem csak ő kell. Mit tegyek? Valaki volt màr hasonló helyzetben? 18/L



2017. ápr. 17. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást tenni minthogy elfelejted őt.

Töltsd el az idődet hobbival vagy csinálj valami programot.Tereld el a figyelmedet róla.Ne foglalkozz vele.Így egy idő után elfogod felejteni.

2017. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Firedoom ***** válasza:
Beleszerettem egy lanyba aki most hetvegen jott ossze egy baratommal. Szerintem ez elegge hasonlo helyzet, ha gondolod irj. 20f
2017. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ha még mindig érez valamit a volt barátnője iránt, nem tudsz mit tenni. Úgy hogy ő nem szeret téged semmi értelme azon gondolkozni hogy visszaszerezd. Tartsd magadat annyira hogy elsétáltsz onnan ahol nem látnak szívesen.
2017. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta szeretett mikor velem volt.. Viszont letiltott, lehet azért mert így akar lekoptatni. Vagy pedig azért, mert azt mondta nekem, hogy gondolkodnia kell, hogy mi legyen, és én lehet túlzásba vittem ennek ellenére az írogatást.

Remélem azért még keresni fog.. Ha azt mondta nagyon jól érezte magát velem (minden tali után ezt mondta) és láttam is azért rajta.

2017. ápr. 17. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapaz jobbat magadnak :) nem kell aggodj
2017. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!