Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőmnek milyen, , agyi,...

A barátnőmnek milyen, , agyi, , betegsége lehet, mert ez tuti nem normális!?

Figyelt kérdés
Multkor lerágta kisebb - nagyobb hely kihagyásokkal a jobb kezén csuklótól az ujjakig a bőrt a húsig. Szerintem ez nem normális! Segíteni szeretnék neki, mi lehet a baja? E valami agyi betegségre utalhat? vagy csak sajnáltatni akarja magát? Még valami olyat is mesélt, hogy sokszor hall hangokat és lát árnyakat ha egyedül van, néha közösségben is.
2016. dec. 9. 23:15
 1/4 anonim válasza:

Ez nem betegség hanem beteges viselkedés!

Lehet hogy gyakran kerül stresszhelyzetbe,szorong,fél,de az önkontrollt azért kéne tudni szabályozni.

2016. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorongást, frusztrációt, agressziót vezeti így le, mert egészséges formában valamiért nem tudja (nem tanulta meg). Ha hallucinál, az már valami komolyabb, pszichotikus tünet, rosszabb esetben skizofréniára is utalhat. Mindenképp vedd rá, hogy forduljon pszichiáterhez!
2016. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem alternatív healing kell neki, valami szorongás,

mály trauma, én pszichológus mellett a theta healinget ajánlanám, hogy kiássa, mi ennek a gyökere.

Szorítok.

2017. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

továbbá ajánloma teljes étrendváltást,a búzaliszt ésa glutén kukázásást, mert az szorongást, feszültséget, depressziót os okoz, persze más tényezők mellett. Olvassátok el a

[link]

illetve búzahas és gabonaagy címmű

könyvet. remélem meggyógyul.

2017. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!