Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan válljak nehezen megkaph...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válljak nehezen megkapható férfivá?

Figyelt kérdés
Minél jobban futok a lányok a után annál taszítóbb vagyok.Érzem a vágyat irántuk de ezt nem szabad kimutatnom.Nagyon rámenős vagyok.Volt pár barátnőm akiket nehezen hódítottam meg. Az embernek mindig az kell amit nem kaphat meg.Nem mondom hogy nagyon elutasító akarok lenni,hanem hogy kicsit elérjem hogy ők is harcoljanak értem.
2017. aug. 23. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugy vagyok vele(lányként) hogy türelmetlen vagyok és rögtön akarok a dolgok közelébe vágni mivel akárhogy is nézzük jó dolog a párkapcsolat és hozzátartozói (persze úgy hogyha komoly). Persze ez inkább hátrány nekem és az ilyenek mint én:$
2017. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok :/ sok lány menekül tőlem,mert télleg jó a párkapcsolat és mindig lelátják rólam hogy mennyire akarom..
2017. aug. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!