Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett?

Figyelt kérdés

Nos van egy srác akit már elég régóta ismerek, osztálytársam is volt hat évig. Most a napokban rám írt azzal a szándékkal, hogy nem e lenne kedvem elmenni vele valahova. Igent mondtam mert nagyon kedvelem a srácot. Elmentem jól éreztem magam vele, de a végén feltűnt, hogy nem baráti viszony a részéről. Meg akart csókolni viszont én eltoltam magamtól. Elmagyaráztam neki, hogy ami kettőnk között van az csak baráti semmi több. Látszólag megértette, de még aznap este kérdőre vont a bátyám, hogy miért voltam vele ennyire elutasító miközben a srác szívét lelkét kiteszi nekem. Nem értettem semmit elmagyaráztam neki a történéseket mire ő benyögi hogy a srác belém szetetett. A srácnak a bátya a tesómnak a legjobb barátja.


Másnap ráírtam, hogy találkozzunk ( nem szeretem interneten keresztül beszélgetni) mert beszélni akarok vele. A találklzásnál lényegében tudtomra adta, hogy már egy éve szeret csak nem akarta tönkre tenni a barátságunkat. Időt kértem mert ez egy kicsit nekem sok... Aranyos, kedved fiú, de sose néztem rá úgy... Meg most megyek kilencedikbe és nem nagyon akarok egyenlőre a suli mellé barátot. Ő egy évvel idősebb tőlem.



2017. aug. 23. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon...es apszolut aranyos....de edes:)
2017. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Friendzone...
2017. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél aranyosabb fiut, aki szeretne teged tiszta szivebol aligha talalnal mostanaban
2017. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Biztosat a bizonytalanért dilemma.

Igaz,hogy a középsuliban sok szépfiú lesz,de ők, akik csak meg akarnak ***ni. Kevés akar párkapcsolatot és éretlenek is rá.


Mást nem lehet tenni ilyenkor,csak annyit,hogy

-kapcsolat

-maradtok barátok

-vége az ismeretségnek


Ha tényleg nem tudnád megszeretni úgy,akkor ne is próbáld megjátszani,mert neki lenne a rosszabb.


Biztos talál majd egy szép lányt,mivel ő is fiatal még az ilyesmikhez. :)

2017. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én azt mondom, nem minden nagy szerelem kezdődik lángokkal, meg első látással, ésatöbbi ésatöbbi.. Ha el tudnád képzelni magatokat együtt, még akkor is ha most nem is érzel úgy adj neki egy esélyt. Nem kell rögtön beleugrani hogy most aztán járjatok, és együtt vagytok meg minden így nagy hirtelen de járjatok össze, dumáljatok, ismerd meg erről az oldaláról is (nem osztálytárs, haver) és úgyis rá fogsz jönni hogy működhet-e. Az esetek 90%-ában szokott mármint amit saját látás alapján mondhatok.
2017. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne akarnál boldog lenni? Csapj bele!
2017. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!