Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szívem vagy az ész?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívem vagy az ész?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátnőmmel, 11 hónapos kapcsi volt. Én szakítottam vele mert kavart az évfolyamtársával és a végére a kapcsi kihűlt. Sokat veszekedtünk és már rossz volt együtt. lassan 2 hónapja szakításnak és nekem nagyon hiányzik és kötve hiszem hogy én is ő neki, hiába mondja azt "már túl tette rajta magam". Eszem azt mondja hogy ne, mert elég hülye dolgokat csinált... Más srácok képe alá kommentelgetett "életem"; szerelmem;" Haveromat lehívtam kilógott a bugyi a nadrágjából rászóltam és csak jobban kihúzta ás mondta hogy csak furdőruha... Mindegy ezek egyek a sok közül. RETTENTŐEN HIÁNYZIK de az eszem azt mondja véletlenül se de a szívem meg őt akarja. Szerintetek?


17/F



2017. aug. 24. 00:17
 1/8 anonim válasza:
58%
Ha tényleg szereted, akkor semmiképp ne add fel... Ha feladod akkor tényleg nem lehet belőle soha semmi. De ha nem, akkor akár össze jöhettek:D tehát a feladás semmiképp sem jó. :) remélem tudtam segíteni
2017. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján a csaj egy r*b*nc, hagyd a francba, tudom fáj meg minden, de keres egy olyan lányt, aki jobban megérdemel téged. Respect tesó, hogy meglépted a szakítást, bár csak 17 vagy, de igazi érett férfi módjára viselkedtél, csak így tovább!
2017. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele hogy lehet nem erdemel meg mert tenyleg fura dolgokat csinal csinalt... Csak van az amikor egyedul vagyok es a gobdolataim es akkor nagyon ramjon ez a hianyerzet ami rettento. Elso szerelmem volt o nekem ami megint ratesz egy lapattal:(( by telefon
2017. aug. 24. 01:05
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
Hát nem tudom haver, én hagynám. A leírtak alapján.. :/ Szerintem próbáld meg magadat túl tenni rajta. A leírás alapján amiket csinált.. kicsit olyan, mintha provokálni is akarna talán. Nem a legszimpatikusabb lépések.
2017. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: buzCSI vagy?
2017. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a "kapcsit" hagyd, mert még a lányoktól szörnyen hangzanak az ilyen rövidítések, egy fiútól meg rohadtul b*zis.


De ezt a csajt inkább hagyd, mert az ilyenek tipikus r***nc, hiába van pasija, mellettük még 20 fiúval flörtölgetnek, és mutogatják magukat. Undorító.

Haver jobban jársz egy másik lánnyal, nehéz lesz, de ő nem érdemelt meg téged. Hallgass az eszedre.

2017. aug. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus l*zer eset, amikor egy kis r_bancba szeretsz bele :D Már rég k*rják hátulról, de te még mindig szerelmes vagy. Fel kéne már nőni végre...
2017. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ugyan ez amit mondtatok. Voltunk nyaralni minden csávó megnézte, szóvá tettem hogy vissza foghatná magát erre az ő válasza "Engem nem zavarnak és nem érdekelnek". Flörtölgetet mindenkivel facebookon, képeken csávók előtt pucsított be, azt is mondtam hogy mi a farkamért erre ő* "Akkor mindenki pucsított ez volt a kép lényege". Meg a végén ez a megcsalás. Nem kell nekem tényleg. Jó hogy rávettem magam a szakításra, most meg már csak valahogy felejteni kell. Köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2017. aug. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!