Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívjam el több ilyenre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el több ilyenre?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akivel nagyon jóba vagyok és én többet is érzek iránta. Eddig osztálytásak voltunk de egy suliba megyünk tobább tanulni. Tegnap bekellett menni a régi suliba valamiét. Ő is jött velem. Sétáltunk és leültünk egy padra.Ott beszélgettünk egy ideig aztán hazakisértem. Miközbe mentünk megkérdezte hogy tetszik-e valaki.Én hülye fejemmel azt mondtam sok mindenki. Azért nem akartam elmondani mert közbe live-ozott és nem akartam az egész facebook elött.Hogy mondjam el neki hogy nem igaz amit mondtam vagy hogy hívjam el megint sétálni?

2017. aug. 24. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól éreztem magam veled tegnap délután, mi lenne ha elmennénk megint sétálni, de most facebook live nélkül?
2017. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Racsni01 válasza:
Ez oszt igen, hajrá :DD
2017. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!