Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel? Olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel? Olyan lányba vagyok szerelmes aki most jött össze a pasijával?

Figyelt kérdés

Tudom fura szitu, biztos azt irnam eloszor, hogy jaj felejtsd el, nem kellesz neki stb. De az a helyzet, hogy regen talalkoztunk parszor (a lannyal) es en meg utana elkezdtem nezegetni eleg sokat az instagramjat meg ilyenek es hat bele szerettem... Eleinte csak szimpi volt nem is ismerjuk joforman egymast megis megtortent. Viszont en kulfoldon lakok felig es felig pedig idehaza Magyarorszagon. Es a karacsonyi szunetbe ismertem meg, aztan nyar elejen jottem haza. Kozben tortent ez a szerelembe eses dolog, es tudom, hogy neki is tetszettem, hogy szimpatikus voltam neki ez tok egyertelmu volt, zavarba is volt mindig ha ott vagyok, mosolygott, megerintett es sajnos tul sokat tenyleg nem beszeltunk de nagyon hasonlonak latszik mint en. Es igazabol gyonyoru, erre szavak sincsenek. Ot neztem ki igazabol, teljesen olyan mint akirol almodtam mindig is.


Viszont kozben osszejott a mostani baratjaval es hat elvileg szerelmes. Marmint ezt irja ki de aztan kitudja. Nyilvan a kapcsolat eleje ez ilyen, szerintem nekem nem sok eselyem lenne most :((( Folyton rola almodok, hogy keresem de nincs sehol, meg hogy a baratja elviszi elolem meg ilyenek olyan kiborito. Nem igazsag, ha en jartam volna vele egy suliba talan mar az en baratnom lenne... De nekem nem volt ilyen lehetosegem. Mit csinaljak most magammal? En jovore vegzek akkor hazakoltozom egy idore biztosan. Viszont tenyleg ereztem, hogy lenne eselyem, hogy tetszem neki. De mostmar nem szamit nemde? Mit csinaljak? Varjak? :(

Szerintem a srac sem olyan hulye, hogy egy ilyen kincset elenged. Kilatastalannak latom az egeszet, csak arra gondolok, hogy hatha szakitanak par honapon vagy 1-2 even belul. Zugtam mar bele lanyba de erzem, hogy ez most mas. Nem szeretnem azt se hogy esetleg "elfelejtem" majd mert mar megunom, hogy hiaba remenykedek. :(


2017. aug. 24. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez azért kicsit nevetséges... Az ember ne mviccből jön össze valakivel. Lehet hogy tetszettél neki, de az idő megy. Most nem tehetsz semmit. Mármint tehetsz, csak az nagy bunkóság lenne. Most várnod kell, talán elvállnak hamar, talán nem. Legközelebb majd ne az instagrammján lógj hanem kezdeményezz és ne hagyd kicsúszni a lehetőséget a kezeidből. Addig is kitartás, valami el fog múlni és minden oké lesz.
2017. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat jo de mostmar nem tudok mit csinalni... Akkor meg azt gondoltam, hogy bejelolom rairok meg ilyesmi de azt gondoltam nem vagyunk meg ilyen joba meg hat ugyis megyek vissza. De kozbe sokat gondoltam ra egyre tobbet, es nezegettem az instagramjat es egyszercsak feltunt, hogy belezugtam. Igy ertettem. Most miert en vagyok a rossz de komolyan en akartam igy erezni, nem tehetek rola.
2017. aug. 24. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!