Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem járunk, de tudjuk, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem járunk, de tudjuk, hogy szeretjük egymást. Nagyon ritkán ír vissza, és kezdek aggódni miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdte a diákmunkát alig ír vissza.. Mindig allra fogja, hogy fáradt volt és azért nem írt vissza. Szomorú vagyok ezért, és ezt vele is közöltem. Akkor mindig bocsánatot kért. Az zavar, hogy látom hogy kijelezte az üzenetet és vagy figyelmen kívűl hagyja, vagy megnézi utána nem ír vissza. Csak ilyen hangulat jelekkel válaszol (attol függ hogy mit mondtam). Van egy játék, amit mind a ketten játszunk, és észrevettem, hogy fent van ezért küldtem neki egy felkérést (Clash Royale 2v2 meccsre) és azon nyomban kilépett a játékból ezért ráírtam és csak megnézte.. Messze lakunk egymástól, ezért élőben nem nagyon tudok vele élőben tárgyalni.. Talált magának egy új lányt? Esetleg megunt?

Köszi a válaszokat előre!



2017. aug. 25. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold ot, ha meg megse unt akkor is elfogadhatatlan hogy mindenfele magyarázat nelkul elkezdjen ilyen erdektelen modom bánni veled, hidd el jobb lesz ha veget vetsz ennek, majd kihevered par het utan aztan mar mehetsz is uj embereket megismerni annak reményében hogy rad talál ismetelten a szerelem. Habar tolem tavol all ez az egesz szeretjuk egymast, meg barátnő/ barát dolog szoval lehet tul egyszerűen gondolkodom erről mivel engem teljesen hidegen hagy de neked sok sikert az ismerkedesben, amennyiben megfogadod a tanácsom es kidobod.

18f

2017. aug. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értek egyet az elsővel, de csak annyit mondok, hogy a világ ne mfehér vagy fekete, az érzése irántad nem szeretet vagy utálat. Derítsd ki mi történt és éppen hol helyezkedik el az érzelmek szétterjedő skáláján. 16f
2017. aug. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem egy kicsit várni fogok, és majd meglátom, hogy, hogy fog alakulni. Lehet, hogy meg fogom unni az örökös várakozást, bár már most is unom. Fusson ő utánam!
2017. aug. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!