Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretjük egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretjük egymást a párommal, de ha nagyon összeveszünk (ritkán) hajlamos megütni. Szerintetek szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvagyunk, kedves velem, ajándékokat vesz nekem, inteligens, de előfordult mar kb négyszer eddig hogy mikor össze veszünk akkor agresszív lesz, nem tudja mit csinál és megüt vagy megkarmol (elég erősen). Nagyon szeretem,inkabb meg szeretnem változtatni.
2016. nov. 6. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ááhhh, dehogy. Ugyan miért? :)
2016. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Inessential ***** válasza:
16%
Mióta vagytok együtt?
2016. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bocsánat az ütésre. És te egy ilyen alakkal vagy együtt? Megérdemled őt!

Nem kellenek a kifogások, hogy de ő így szeret, meg így vesz ajándékot...stb.. De MILYEN JOGON ÜT MEG EGY NŐT???


És te miért vagy még mindig vele? És miért véded őt?


"Szerintetek szakítanom kéne vele?"

Nem b+, maradj vele, amíg csak tudsz!


Szerinted? De téged se az eszedért szeretnek!

2016. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"megüt vagy megkarmol (elég erősen)"


Te a lány vagy a fiú vagy a kapcsolatban?


Amúgy meg ahol elcsattan egy pofon, meg még egy, ott el fog csattanni több tucat is. Ha neked ez tetszik, hajrá, de ne lepődj meg, ha a közös gyerekeitek is verve lesznek, mint a répa.

2016. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok.Azert vagyok vele mert nagyon szeretem, és egyszerűen képtelen vagyok vele szakítani.
2016. nov. 6. 16:47
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Akkor sok boldogságot együtt... aki ilyen, nem változik soha... Nem értem, hogy miért tűr el egy ilyet bármelyik nő is. Az, hogy nagyon szereted az nem ok. Magadat annyira nem szereted, hogy megakard óvni magad az ilyen ütésektől? Mert ez később több lehet, és ahogy az előttem szólók is mondták, majd ha lesz gyerek, akkor az is "élvezheti" ezt a törődést.

Egyébként meg, ha már feltetted ezt a kérdést, sztem Te is nagyon jól érzed, hogy ez így nincs rendben. Találsz majd olyat, aki inkább puszit nyom a kezedre, lábadra, ha véletlen bevered valahova... nemhogy ő ütne meg...

2016. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volna most helyes, jól esik vele lenni, szeretem.8 hónapja vagyunk együtt azóta 4x fordult elő, és mindig kikönyörögte a bocsánatot.
2016. nov. 6. 16:55
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 2 havonta elver. Az nem is olyan rossz arány :)
2016. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kéne szakítani, ez teljesen mindennapos. Eszedbe ne jusson megváltoztatni. Így izgi, milyen unalmas lenne ha nem bántana.. Sőt szüljél neki gyereket minimum kettőt ám, hátha agyonveri őket mert esetleg ordítanak és zavarja, aztán téged is jól elagyabugyál. De ezért ne hagyd el, hisz olyan intelligens. Ilyet még egyet nem találsz.
2016. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap alatt 4-szer, tehát 2 havonta egyszer!


Az agyad helyén mi található kislány? Káposztalé?


1. Ő NEM SZERET TÉGED! Ha szeretne nem emelne kezet rád!

2. A bántalmazott nők legtöbbje nem mer kilépni a kapcsolatból, te kérlek, ne tartozz a többséghez, legyen eszed!

3. Hogy szerethetsz egy olyan embert, aki megüt téged?

Élvezed, amikor megüt, vagy mi?

4. Csak azért tudja magát visszakönyörögni, mert naiv vagy, és határozatlan, ha a sarkadra állnál, akkor tudnád, hogy mi a helyes.

2016. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!