Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem mi történik? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi történik? Nagyon kéne a segítségetek!

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki 2 évvel fiatalabb nálam. Már beszéltem vele régen és beleszerettem mikor újra láttam nemrég. Már beszélgettünk is alap dolgokról és haza is kísértem. Már 2 alkalommal lerázott és nagyon okot sem tudott mondani. De láttam az őszinte bánatot, így nagyon összezavarodtam. Eszméletlenül szenvedek, hogy nem tudom, mivan kettőnk közt. Pedig ahogy ismerem egy ritka kincsre találtam, de valahogy ez sem akar összejönni. Aki végigolvasta ezt, annak köszönöm és feltennék még egy kérdést: Velem van a baj? Tudom, ezt sokan írják, sok séma válasszal. (Nem vagyok szupermodell, de azért csúnya se. Egyre jobban fogyok (-5 kg), és már kezdek izmosodni is. Okos, kedves és udvarias vagyok, de elég lobbanékony és néha türelmetlen.)

2017. jún. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi történhetett , ezt csak ő tudhatja. Hány évesek vagytok pontosan? Lehet hogy nem kész még , nincs tisztában az érzéseivel stb. Sok minden lehet a dolgok mögött , de ne add fel , ha fontos neked.

De egy tanácsot fogadj meg: ne mások miatt akarj megváltozni. Valamilyen szinten lehet ő is a motiváció de hidd el hogy hosszútávon nem jó ha más emberben keresed a motiváció forrását , annak belőled kell jönnie.

2017. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hidd el el fog múlni tudom hogy nehéz próbáld meg az ő érdekét nézni de soha ne engedd el mert akkor örökre el fogod veszíteni (tapasztalat).

Nem veled van a baj mert isten nem azért nem adja neked mert nem érdemled meg hanem azárt mert jobbat érdemelsz.

Ha igazán okos és szép akkor látja azt hogy te vagy az igazi ha még nem akkor az életét abban a pillanatban cseszte el.

Akinek el kell jönni az életedben az el is fog jönni.

Ne változzon meg senki és te tökéletes vagy ha ezt nem veszi észre akkor vele van a baj.

Ne busulj kitartást mert egy nap a tiéd lesz.

2017. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2017. jún. 17. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj vele beszélni újra. Mutasd meg hogy érdekled. Lehet ő azt hiszi, hogy nem. Lehet tépelődik valamin...

Nőknél sosem lehet tudni. Lehet önbizalomhiányos pl.

2017. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!