Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú így viselkedik mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú így viselkedik mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

15/L és 15/F

- az fb profilom alá olyanokat ír, hogy "tetszik ez a kép <3"

- állandóan szivecskeket küld ha beszélünk

- azt mondta hogy "nemkicsit" bír

- szulinapjan felkoszontottem és azt írta imadlak

Mivel osztálytársam volt/és lesz is így jól ismerjük egymást , azt kell tudni róla hogy életében 20 barátnője biztos volt, és jelenleg is van de mégis így viselkedik

- megkért hogy uljek mellette a suliban majd

- ha történt valami balesetem mindig mellettem volt és segített

- többször is megfogta már a fenekem amiért pofanvagtam de utána is ugyanígy csinálta -_- -.-

- ha megbántott valamivel mindig odajötthozzam és megolelt

Nekem már évek óta bejon mert nagyon aranyos fiú és ráadásul nagyon helyes is... (de erről nemtud)


Főleg fiuk, ti szoktatok ilyet csinálni?

Köszönöm mindenkinek aki válaszol



2017. aug. 26. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nagy nőcsábász a srác, valószínűleg még jónéhány lányt bolondít rajtad és a barátnőjén kívül.
2017. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van egy lány, akivel ezt szoktam csinálni, de csak barátilag, de ha esetleg nyitna felém, akkor belemennék a járásba.De igen, csinálnék ilyet, de nem ilyen rámenősen, ez a srác nagyon paréj lehet.
2017. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En velem hasonlo dolog tortent egy jo par eve, 14eves voltam. Legjobb baratom volt a fiu, bar o nem volt egy nagy nocsabasz. Aztan egyszer smaroltunk, azt mondta nem erez semmit. Vegul erre rament a baratsagunk, mert szerelmes lett belem. Vigyazz vele mert lehet o igy barátkozik, ilyet is ismertem es csak baratkozott nem jatszott a lanyokkal de ugyanilyen modon. Szerintem beszelj vele es tapintatosan kerdezz ra hogy ez mi:)
2017. aug. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül szakított a barátnőjével és ezt nekem mondta el először :) köszönöm a válaszokat
2017. aug. 29. 05:55
 5/5 anonim válasza:
Semmit nem érei irántad!
2017. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!