Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek is bunkóság?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is bunkóság? Miért csinálhatott ilyet?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú barátom a suliban, aki mindig velem akart lenni, voltak,akik ajánlották,hogy legyünk együtt, de mondhatni nagyon jó barátok voltunk, legalábbis nekem így jött le. Ugyanabba a suliba mentünk 9.-ben, de külön osztályba. A srác a 2. nap után feljött,és mondta nekem, hogy megkérdezte az egyik fiú osztálytársam, hogy mi rólam a véleménye, illetve félévkor az egyik kollégiumi tanártól elkérte a naplót,hogy megnézze a jegyeim. Miért kémkedik utánam? Ha kíváncsi valami, miért nem tőlem kérdezi meg. Jogos,hogy ez nekem rosszul esett?


16/L


2017. aug. 26. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg akar lepni :)
2017. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!