Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg?

Figyelt kérdés

Nyaraláson megismertem egy nagyon jó fej és helyes fiút. Egész sokat beszélgettünk és mindig mosolyogtunk egymásra, amikor találkoztunk. De most hazajöttünk és nem tudom, mi legyen. Csak a keresztnevét tudom és nincs hozzá semmilyen elérhetőségem. Hogy találjam meg?

15/l

17/f



2017. aug. 27. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen keresgélésben profi vagyok, sok embert találtam már meg kevés adat alapján. De miért érné meg nekem, ha megkeresném neked? :D
2017. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Majd meghívunk az esküvőre😂❤❤
2017. aug. 27. 20:38
 3/18 anonim ***** válasza:
#1-es, csak nem magánnyomozó vagy? :D
2017. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ingyen pia! :D

De ugye, legalább annyit tudsz pl., hogy melyik megyében lakik?


3-as, gondolkodtam már azon, hogy magánnyomozó legyek majd. :)

2017. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amúgy én is jó vagyok a keresgélésben :D Ha nekem megtetszik valaki, és tudom a keresztnevét, akkor tuti megtalálom :D :D Ilyenkor általában sejtem, hogy hova jár suliba, hány éves (kb), melyik városban lakik. Ha ezeket tudod, vgy sejted, akkor jóval könnyebb dolgod lesz. Amúgy én a suliban szoktam így keresgélni, akkor először keresek egy osztálytársat, és onnan pofon egyszerű :D Amúgy amire a legbüszkébb vagyok, hogy nagyon tetszett egy lány a buszon, se a nevét nem tudtam, se azt, hogy hány éves, sem azt, hogy melyik suliba jár. Először kiderítettem melyik suliba jár, aztén onnan már egyszerű volt (csak fél évig volt megtalálni :D :D :D)
2017. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fél év? Amatőr. :D
2017. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, mert teljesen ismeretlen volt, közös ismerőseink meg nem voltak :D :D Na, de az a lényeg, hogy meglett :P :P
2017. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én segítek szívesen, tényleg jó vagyok az ilyenekben.


Kb másfél óráig tartott megtalálnom egy srácot facebookon és instagramon, akit egyetlen egyszer láttam Angliában, nem tudtam a nevét, meg semmi mást, csak azt, hogy hol dolgozik. Úgyhogy szólj nyugodtan, ha tudok, segítek! :)

2017. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
😍😍 köszi mindenkinek írok
2017. aug. 27. 22:14
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszii a segítséget mindenkinek 😍😍 megtaláltam:)) az esküvő meghívókat majd küldöm 😘😘😘
2017. aug. 27. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!