Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szívemre, vagy az agyamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre, vagy az agyamra hallgassak?

Figyelt kérdés
Van egy lány(16), egyik nagyon jó barátom húga. Szerelmes vagyok belé, és ez viszonzott is(tudom). Nade, az eszem meg tudja, hogy egy másik lánnyal(18) jobban járnék aki ugyan úgy szerelmes belém(már nagyon régóta tudom mert elmondta nekem több mint 1 éve és azóta is mindenkit vissza utasít aki próbálkozik nála) mert érettebb gondolkodású, jobbakat lehet vele beszélgetni, de belé viszont nem vagyok szerelmes. Eddig ebben az 1 évbe volt 2 kapcsolatom, és mind a kettőbe ugyan így éreztem a legelején, és az eszemnek volt akkor is igaza. Most mit csináljak? 19F

2017. aug. 28. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez a szerelem mi. Na ide hallgas. Jobban jársz ha inkább a szivedre hallgatsz. Inkább azzal gyere össze akit szeretsz mint hogy olyannal akit nem. És ha nem tudsz belé szeretni? Akkor? És itt fogsz sipánkodni hogy hogyan szerezzem meg azt akit tényleg szeretek. És jobb hogyha elgondolkodsz a mi lett volna ha őt választom. De hogy lehetnél belé szerelmes hogy azon gondolkodsz hog mással jönnél össze. Ez barátom akkor nem szerelem. Ha tényleg szeretnéd akkor gondolkodás nélkül csak őt választanád. De ha szereted idáig miért nem jöttél vele össze. Több mint 1 éve vár rád. Addig fogod hagyni míg ki nem szeret belőled. És amikor már látod hogy össze jön mással akkor meg szét fogsz esni. Hidd el jobban jársz ha a szivedre hallgatsz.
2017. aug. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit érne az egész ha az utóbbit választod ha nem szereted? Csak rosszabb lenne mert ott lenne a másik akit meg igen.
2017. aug. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
en tuti a szivemre hallgatnek, amikor az eszemre hallgattam, sose voltam boldog. volt mar, hogy belementem valakivel szerelem nelkul kapcsolatba, mert annyira maganyos voltam, de persze k va nagy hiba volt, mert nem ereztem jol magam vele, es csak megbantottam..ilyen nincs, hogyha az elejen nem szereted, majd kialakul, foleg ha kozben eleve masba vagy szerelmes. az meg nem ertem, miert baj, hogy akibe szerelmes vagy, a legjobb baratod huga. o is szeret teged, es 16 evesen azert nem egy kislany mar... van onallo akarata, meg dontese, ha a baratodnak nem is tetszik eleinte a szitu, majd megszokja, es kesz. egy picit legyel onzo...
2017. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyszerű a dolog. az egyiket szereted, a másikat nem.

rajtad áll a dolog.

2017. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!