Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már egy ideje találkozgatok, mindennap beszélünk. Legutoljára mikor találkoztam vele még csókoltam, majd utólag megkért, hogy lassítsunk egy kicsit. Ez körülbelül egy hete volt. Én a hétvégén voltam egy buliba ahol kavartam egy lánnyal. Tudom hülye vagyok és elrontottam. És ezt a lány barátnője látta is akit megkértem hogy ne szóljon semmit a történtekről mert szeretném, hogy tőlem tudja meg. Holnap találkozok vele elfogom mondani a történteket. Szertintetek mire számitsak.

2017. aug. 28. 15:05
 1/2 anonim válasza:

Hát nehéz szitu...

A lányt teljes mértékben megértem hogy lassítani(az első csókom után 1 óráig nm szólaltam meg)

Viszont most azt fogja hinni hogy ő nm elég jó neked és nm akarsz rá várni ezért másnál keresed azt amit tőle nm kapsz meg

De az őszinteséget értékelni fogja!

2017. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem akart tőled semmit, akkor ez jó ürügy lesz neki, hogy miért nem lehet köztetek semmi.

Ha akart valamit tőled (bár akkor nekem fura ez a lassítsunk dolog) akkor vagy megharagszik és nem akar már veled lenni, vagy túllép rajta és folytatjátok.

2017. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!