Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ha egy fiú szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiú szerelmes belétek de ti nem tudtok róla azért jól esne ha elmondanák? Hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En tuti orulnek neki. Foleg ha meg nekem tetszik is:D

Most is pont egy ilyen helyzetben vagyok:$

2016. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy jól esne, viszont a második kérdés attól függ, hogy nekem bejön-e?
2016. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 beokay ***** válasza:
Attól függ, ha mondjuk szörnyen taszít és már próbálkozott vagy csak hangoztatja hogy ő neki tetszem akkor rosszul reagálnám le. De ha jó viszonyban vagyunk, vagy még nem is beszéltünk igazán, de nincs vele semmi bajom (bár ebben az esetben nem lehetsz belé szerelmes csak tetszik) akkor örülnék neki, bár akkor már elég lenne ha csak barátkozni kezdene velem aztán majd később kialakulhatna valami. :)
2016. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!