Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szeret vagy csak kihasznál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy lány akibe már ugy lassan 3 éve szerelmes vagyok...ő ezt tudja mert ugy egy hónapja jártunk és elmondtam neki...ezen csak elmosolyodott de nem mondott rá semmit.

Aztán egyre kevesebbet beszéltünk és irtam neki ha nem szeretsz inkább mondd meg! Ő meg csak látta. Pár hét mulva a fészéből irt a barátja hogy hagyjam őt meg minden.

Pedig néha rám szokott irni (a lány aki tetszik) hogy szia hogy vagy meg miujság...akkor most mivan?


16f


2017. aug. 29. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem szeret.

A te esetedben szó sincs kihasználásról! Vagy te ezt annak érzed?

2017. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat csak az idegesitett hogy nem válaszolt volna hogy szeret vagy sem és megmondhatta volna legalább. Ha azt mondja nem szeret nem akar semmit akor inkább hagyom de igy hogy nem mond semmi ilyet csak irosgat igy nehéz...
2017. aug. 29. 15:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha van barátja, akkor miből gondolod, h téged

szeret?

2017. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mióta van az a barátja?
2017. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát már azzal a barátjával nem hiszem hogy van mert ma láttam azzal a fiuval akivel 2 honapig voltak eggyütt
2017. szept. 7. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!