Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj ha egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha egy 14 éves lány és egy 13 éves fiu járnak? Mert én nem tudom, és mivel én tetszem neki, és ő is tetszik nekem, de még sincs témánk a beszélgetésről, szerintetek hogy közeledjünk egymáshoz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy a fiú vagy?
2017. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány
2017. aug. 29. 11:50
 3/7 Lililili16 ***** válasza:
Dehogy baj de az nem jó jel ha nincs miről beszélgetnetek az úgy magától kell h jöjjön a téma
2017. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ez a baj
2017. aug. 29. 12:12
 5/7 Lililili16 ***** válasza:
Velem is volt ilyen a fiuval túl sok volt bennünk a közös és pont emiatt alig tudtunk beszélgetni mindketten nagyon csendes személyiségek voltunk :D
2017. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minek akartok járni, ha még beszélgetni sem tudtok egymással???

Barátkozzatok, aztán majd meglátjátok.

2017. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elég baj ha nincs témátok.

Volt barátnőmel is arról beszéltünk ami minket érdekel és a másikat nem. Majd egy nekem fontos dolognál kiröhögött😯 pedig tutta hogy fontosabb nekem a többinél.

2017. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!