Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Ne azt, hogy "szar", köszi.
2017. aug. 30. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonzott jó, ha nem viszonzott, akkor az az amit nem kértél válasznak.
2017. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az elején olyan érzés, mintha attól függne az életed, utána fellángoló, amikor már egy jó ideje szerelmes vagy ugyanabba az emberbe, akkor a legtöbb fiatal korú ember megunja.
2017. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Pedig én csak ennyit tudok írni:szar.
2017. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Édeskeserű.

Amíg nem tudod mit érez a másik, várod a napokat, hogy láthassd. Mikor megpillantod elfog az a kellemes bizsergés, egy kis izgalommal fűszerezve. Szinte csak rá gondolsz, felidézed az együtt töltött perceket, akár másodperceket. Szívesen mész be a suliba is, csak hogy végre találkozz vele. Azonban ha ez nem jön össze, egy kisebb kudarcként éled meg. Nem mersz róla senkinek se mesélni semmit, hisz sebezhető lennél ezáltal. Egyre nagyobb, és szebb képet építesz köré, sokszor túlzásokba esve. És ha már sok ideje nem megy előre a dolog, akkor egy köszönés adja az erőt a mindennapokhoz. Ami kell, hiszen este (éjszaka) ő jár a fejedben, átgondolsz minden vele történt eseményt, nézegeted a képeit, elképzeled a közös jövőtöket:D És ha valami még sem úgy sikerül, kicsit megcsorbul a kialakított álomkép. Csalódott vagy és elhatározod le fogod szarni őt. De amint meglátod ez mind elmúlik. Egyszerűen nem tudsz elszakdni tőle. Úgy érzed soha sem fog elmúlni. Aztán, ha sokáig nem lép (még akkor is ha viszonzott, csak mindketten félősek vagytok) gyűlölni szeretnéd, de nem megy. Valami köt hozzá. Valami megmagyarázhatatlan, furcsa dolog. Amitől nem tudsz megszabadulni.



A biztosan viszonzottat még nem éltem át, arról nem tudok nyilatkozni.

14/L

2017. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először viszonozták nekem az számomra leirhatatlan élmény volt.
2017. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pont ahogy a negyedik írta le,csak egy kicsit kiegészíteném.

Gyakran voltam társaságban,és még közbe is csak rá gondoltam miközben mindenki beszélgetett.Csak néztem a semmibe,amikor meg hozzám szóltak mindig mondtam egy igent,vagy valamit de abszolút nem tudtam követni őket.Néha otthon mikor egyedül voltam volt hogy egy teljes órát csak feküdtem az ágyon és magam előtt láttam az arcát.Magamba beszélgettem úgy,mintha neki mondanám a dolgokat.Kérdéseket tettem fel magamnak mintha ő mondaná,és azon gondolkodok hogyan válaszolnék.Ha találkoztam vele,utólag mindig minden részletét elemeztem hogy itt jól mondtam-e,ezt nem kellett volna stb.

Felébredek és egyből ő jutott eszembe,lefekvésnél is rajta gondolkodtam.

Amikor rám nézett,amikor nevetett egy viccemen nagyon felment a vérnyomásom és legszivesebben ugráltam volna mint egy majom.Amikor meg úgy éreztem hogy untatom,megsértem/megsért akkor pedig leblokkoltam.

Nagyon étvágytalan voltam.Komolyan rendszeresen eszek de volt hogy semmit nem ettem egy nap mert a gyomromban furcsa érzés kavargott és nem tudtam enni sem.

Továbbá ez nem hiszem hogy mindenkinél van,de például olyan szinten voltam szerelmes belé,hogy "magamhoz nyúlni" sem tudtam.


Viszonzott szerelmet még nem éreztem sajnos.

16/F

2017. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Szar
2017. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tarcadnak fajdalmas, de szerintem nehez megfogalmazni :D imadom, ha tudok kit szeretni es ha o is viszonozza. Mintha a legjobb drogot kapnad :D (nem drogoztam meg sosem, csak sokat tanultam roluk). Az elso nagy fellangolaaok elkepesztoek.

20/ffi

2017. aug. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Borzalmas. Az elején még jó mert akkor még elhiszed hogy van esélyed de úgy 5 perccel később rájössz hogy reménytelen mert nem tudnál megfelelni az elvárásainak és ezután megpróbálod utálni de az meg nem jó mert csak haragot és önnönmagad elleni gyűlöletet generálsz vele.

Ezért is jobb eleve gyűlölni az embereket mert akkor kevesebbet függsz tőlük és vissza tudod adni a fájdalmat amit ők okoztak neked.

2017. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És mi van, ha viszonzott?
2017. aug. 31. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!