Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen erzes szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Volt mar jonehany kapcsolatom, 1evnel hoszabbakb is. 1oraja szakitottam megint es elgondolkoztam, h voltam-e mar egyaltalan szerelmes.. Egyszer se azert szakitottam a parommal mert volt valaki mas.. Lehet meg sosem voltam szerelmes? Azonkivul h sajnaltam h fajdalmat okozok a paromnak nem ereztem semmi mast..
2016. aug. 23. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha ennyi és ilyen hosszú kapcsolataid voltak, de ilyen kérdést tudsz feltenni, akkor javaslom, néz ki magadnak egy lakatlan szigetet, és legalább 10 évre költözz oda.
2016. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A szerelem az jo. De kis huncut fiu vagy na de ne aggodj ugyis bevonzod majd a vegzeted😉

Csak egy lany

2016. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerelmes lenni sz*r.

Kivéve ha megvan a csaj.

Egy csaj,akibe szerelmes vagyok/voltam úgy lerázott tegnap mint a sz*r.


Szóval,sz*r.

16/f

2016. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 ha nemis komolyan gondoltad, engem azert nem zavarna azse. Bar nemertem, en tehetek arrol h nemleszek szerelmes? Az nemlehet h "csak ennyi" legyen mint amennyit en eltem meg.
2016. aug. 23. 21:13
 5/16 A kérdező kommentje:

#2 Hat nemtudom.

#3 te legalabb erzel szerelmet

2016. aug. 23. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nő, akit szerettem, és igazán szerelmesek voltunk. Teljesen önzetlenül megtettünk egymásért bármit, őszinték voltunk egymással, rengeteget tudtunk beszélgetni bármiről egymással, amikor meg nem beszéltünk, csak összebújtunk, az se olyan kínos csend volt, amit általában a folytonos beszédkényszer szünetében éreznek.Alapból nagyon lusta vagyok, de amikor sokáig fennmaradtunk,éjfél után megéhezett, sütöttem neki palacsintát, pedig ezt még magamért se tettem volna meg, de neki kérnie se kellett és jó érzés volt, hogy kedveskedhetek neki ezzel azzal. jobb emberré tettük egymást. 22f
2016. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 ez nagyon szepen hangzik:) szeretnek szerelmes lenni... De ezt nyilvan nemlehet kieroszakolni magambol
2016. aug. 23. 21:17
 8/16 anonim ***** válasza:
6. vagyok, szerintem ne a szerelemre hajts, csak ismerkedj sokat, aztán majd úgyis érzed ha kialakul.
2016. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eddig sem azert ismerkedtem h szerelmes legyek, viszont azert szakitottam mert nemlettem az, vagyis nemhiszem h csak ennyi lenne ez az erzes.
2016. aug. 23. 21:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor itt az a kérdé, hogy miért jöttél össze bárkivel is , ha nem voltál belé szerelmes?
2016. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!