Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik ez a lány. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik ez a lány. Van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lany 1 évvel idősebb es 1 suliba járunk. Mar elhivtam volna valahova de mivel még sose beszélgettünk így nehez hogy ismeretlenül szinte odamegyek hozza úgy hogy csak látásból ismerem. Egész nyáron rá gondoltam es a mai nap amikor jottem ki az uszodabol szembe jott velem. Teljesen lefagytam mivel ez biztos nem lehetett veletlen. Messzeb faluba lakik és pont osszetalalkoztam vele ugy hogy már 3x be akartam fejezni az edzést de valamiért mégis maradtam es talalkoztunk. Igazi gyáva gyerek vagyok mivel rá se mertem köszönni mivel jo ha suliba megismer így teljesen idegennek tűnök neki. Aztán elkezdtek a féltékeny gondolatok jarni a fejembe hogy fiúhoz ment meg minden így meg már megpróbálni se merem. Mivel alappbol csendesebb fiú vagyok kicsit ,,kissebnek érzem magam barkihez , nem vagyok túl nyílt és ez nagyon rossz ezen meg nem lehet gyorsan változtatni. Hívtam már el csajt randira de azt is olyan idegesen hogy a hátamon jött a víz. De azzal beszélő viszonyba voltam. Ha valahogy kialakul a valami helyzet vagy véletlen hogy el tudnánk kezdeni beszélgetni könnyebb volna. De igy hogy le tamadom a folyosón. Ez persze lehet nyero ötlet is foleg ezek a vagany nyitott srácok gond nélkül lazán odamennek de én nem tudom mert van bennem félsz amiért ilyen vagyok.
2017. aug. 31. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

irj ra, pl "szia, nem teged lattalak multkor az uszodaba? :D" aztan irj magadrol hogy hosszabb edzest nyomtal meg ilyenek

majd latod a csaj reakcioin hogy mi a szitu

fogd fel ugy ahogy en, nincs vesztenivalod

2017. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak szépen, lassan csináld, ne egyből hívd el valahova.

Elég sokkoló lehet neki ha hirtelen odamész és mindent akarsz, ráparázol, rátapadsz, az nem jó.


Látod a többiek hogy csinálják, megfigyelhetnéd őket és tanulhatnál.

2017. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!