Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltok ha féltékenyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha féltékenyek vagytok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 21:00
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
Régen írtam a telefonomon belül egy kis jegyzetbe még hideg vérrel egyik délután. Akkor olyanokat írtam bele, ami tudom, hogy elfeledteti velem a féltékenységet. Nem kell semmi megváltó dologra gondolni, leírtam pár olyan dolgot barátnőmmel kapcsolatban, ami valóban igaz és volt pár sor szöveg önbizalom doppingnak. Ha igenis úgy érzed, hogy érsz valamit, szeret a barátnőd, fontos vagy neki, vannak jó belső tulajdonságaid akkor szerintem mindjárt kisebb eséllyel leszel féltékeny. A szövegre pontosan nem emlékszek, már több mint egy éve írtam. Azt tudom, hogy sokszor jól jött. De ezen kívül volt olyan, hogy megpróbáltam uralkodni az érzéseimen és hagyni egy kis időt, amíg lenyugodok. Utána beszéltem csak barátnőmmel, ha úgy volt. Sokkal másabb az ember hozzáállása ezekhez a dolgokhoz ha hagy magának egy kis időt átgondolni, vagy csak szimplán zenét hallgatni és lenyugodni.
2017. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rá kérdezek, hogy mi van.
2017. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!