Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már féltékenyek? Miket csináltok ilyenkor, hogy meggyőződjetek róla, hogy alaptalan a félelmetek? (vagy hogy éppen van alapja)

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 05:00
 1/5 Rs. ***** válasza:
Voltam már féltékeny. De nem jó dolog. Romba dönti az összes kapcsolatot. Erre már rájöttem.. :S
2012. szept. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltam persze.

Ha leszóltok, ha nem, beléptem a volt barátom facebook-jára, e-mail-jére. (Mentségemre legyen szólva, nem az első gyanúsabb jeleknél, hanem már a sokadiknál.) Volt alapja a félelmeimnek... Szakítottunk.

Most is az vagyok, de semmi alapja nincs, így elnyomom magamba, mást nem tehetek, különben rámegy a kapcsolatom!

2012. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem ítéllek el, én is léptem már be az e-mailjére, ráadásul tudom is hogy ki flörtölget vele :S
2012. szept. 18. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam, és sokszor be is bizonyosodott, hogy nem volt alaptalan. Ennek ellenére én folyton próbálom elnyomni magamban, mert a régi párjaim hibái miatt nem akarom a mostanit büntetni. Ha elhatalmasodik rajtam, akkor leülök párommal és megpróbálom megbeszélni. Mostani páromnál tudom, hogy teljesen alaptalan, ennek ellenére szóba került, és egy mosoly és sok puszi kíséretében meg is nyugtatott és mondta, hogy továbbra is mindent el fog mondani nekem, és ha valami zavar, azt mondjam el.

Facebook, meg ezek... engem is el lehet ítélni, bár én nem léptem be senki nevében, de úgy gondolom, hogy egy normális kapcsolatban nem okozhat ez gondot. Nekem volt hogy ott hagytam páromat a gép előtt, miközben be voltam lépve, és mondtam, hogy nyugodtan szétnézhet, nem zavar. Őt se zavarná, de nem érzem szükségét, ahogy ő sem érezte =)

Ha tudod ki flörtöl vele, akkor hozd fel a témát és beszéld meg vele. Bár a flörttel szerintem önmagában nincs gond, amíg tettlegesség nem követi. Én ezt is feleslegesnek érzem, de ismerek olyat, akinek szüksége van a kevés önbizalma miatt. Ő dolga =) Párom nem ilyen, ő még azt se vette észre, mikor én nyitottam felé, és elkezdtem flörtölni vele. (Igen, párom kicsit szerencsétlen nők terén, de én ennek kifejezetten örülök =) )

2012. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én is voltam és nem alaptalanul! Lekértem a részletes tel.számláját,e-mailt és facebookot néztem!hát mind a 3helyen bebukott azóta szétmentünk és az új páromban sem tok 100%ra megbízni hiszen az előzőnél is ez volt és mégis megcsalt!
2012. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!