Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Tavaly (azaz előző sulis évben) azt mondta a legjobb barátnőm hogy tetszem a fiúnak. Nyári szünetben azt írta a barátnőmnek hogy szerelmes belé. Most így év közben rá se néz a lányra csak velem viccelődik, csak rám mosolyog. Lehet hogy most megint belém szerelmesmed? Valljam be hogy tetszik nekem? (a fiú egyébként osztálytársam) Előre is köszönöm a válaszokat!😁

2017. szept. 3. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerelmes*
2017. szept. 3. 12:34
 2/4 anonim válasza:

Legrosszabb esetben mi történik!?

nemet mond, és marad minden a régiben.

Ha meg neki is tetszel, csak nyuszi?

Akkor valakinek meg kell tennie az első lépést.


Bár ezt a barátnős dolgot nem értem, lehet őt meri hülyíteni.

2017. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Amikor én fiatal voltam, (azaz fele ennyi mint most, 30 vagyok) aki nem tetszet csaj azt könnyebben hülyítettem, mert nem érdekelt, aki meg igen, az előtt megszólalni is alig tudtam.

Én össze szedtem a szét gurult heréimet, és elé álltam, szólni nem tudtam, de megcsókoltam, az meg többet mondott minden szónál, mert benne volt a válasza is.

4 évig boldog kapcsolatunk volt, aztán eltérő területen tanultunk tovább és barátságban szétváltunk. :-)

2017. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😁
2017. szept. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!