Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelme vagyok belé? Ő belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelme vagyok belé? Ő belém?

Figyelt kérdés

9.esek vagyunk

Ő egy elég visszahúzódó fiú, de attól ha összwbarátkozol vele full vicces meg cuki

Ma állandóan mellette ültem, inkább ő kereste a társaságpm, de azért én is az övet, pl megkértdezte hogy hívhat e Grétunak, amugy Gretanak hiv mindenki

Meg eszrevette hogy a hajamban van egy lila tincs azt elkezdte fogdosni simogatni, ilyesmik

Szerintetek?

Ja és eléggé bejööön


2017. szept. 5. 16:36
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Mi lenne, ha elhívnád valahova hétvégén? Ha sikerül elhívni, elmondhatod neki, hogy érzel iránta, és meg van oldva minden!
2017. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elég messze lakok a sulitól, na meg nincs merszem
2017. szept. 5. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Suli után is elmehettek valahova, esetleg pénteken, amikor másnapra nem kell tanulni, így nem baj, ha sokáig maradtok. Elmentek egy parkba, vagy sétálni valamerre.

Nyugodtan hívd el, ha tényleg visszahúzódóbb típus, akkor szerintem nem érdemes arra várni, hogy majd ő lépjen. Elmondanod nem kell neki rögtön, de ha egy picit kettesben leszel vele, látni fogod hogy viszonyul hozzád. Ha látod hogy bejössz neki, akkor nyugodtan mondd el :)

2017. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!