Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsek el valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit akibe már 3 éve szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig a jeleit adja, hogy, tetszem neki, de mégsem lép!

Egyszerűen nem tudom őt elfelejteni! Ő az első és az utolsó gondolatom..Csináljak bármit csak Ő jár az eszemben..Nem megy elfelejteni hiába próbálom! Mindig mikor azt hiszem végre elfelejtettem felbukkan! Mit tegyek?



2017. szept. 6. 23:55
 1/5 Stark2000 ***** válasza:

Te lennél a lány? Általában a fiúk részéről várják a "lépést" , de ha tévedtem ne haragudj.


Szerintem jobb ilyenkor közölni vele azt, hogy te mit érzel és azt, hogy ez így nem mehet tovább. Én is megszüntettem egy régi szerelmemmel a kapcsolatomat. Hiába voltam oda-vissza érte, ő valószínű nem engemet keresett maga mellé. Ha én nem kerestem, nem is beszéltünk. Meguntam, kitöröltem a számát, facen letöröltem.. minden platformon eltávolítottam, most pedig próbálom kitörölni az életemből, az emlékeimből. Szerintem te is tegyél hasonlóan. Tök fölösleges olyan dolgon őrlődni aminek nincsen jövője, csak magadat teszed tönkre vele.

2017. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hol szoktad látni? Beszéltél már vele? Adtál neki is jeleket? Félénk fiú nem mer lépni.... Lányok is kezdeményezhetnek...

2017. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Hát kicsit bonyolult a sztory annak idején a barátnőmmel járt. Úgy ismertem meg.

Mostanában szórakozóhelyen szoktam látni.

Vagy épp ahol felbukkan.

Hát igazából én még nem mondtam neki az érzéseimmel kapcsolatban semmit..Félek a csalódástól!

2017. szept. 7. 02:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál már kezdeményezni? Hány évesek vagytok?
2017. szept. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem még nem próbáltam. Félek ahogy az imént is leírtam.

Én 17

ő 20

2017. szept. 8. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!