Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy felejtsek el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el egy olyan lányt akibe borzalmasan szerelmes vagyok az életemet oda adnám de ő csak mindig szarnak akar be állítani?

Figyelt kérdés
a normális válaszokat meg köszönném most elég rosszul vagyok :(

2016. jún. 4. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem kell elfelejtened. Szeresd barátként,és örülj annak hogy a közelében lehetsz.
2016. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Úgy, hogy gondolj bele: mi az istennek ragaszkodsz olyanhoz, aki sz-rul bánik veled? Szeresd magad kicsit jobban, és tartsd magad többe ennél.

Ha lenne egy lányod/fiad, biztatnád arra, hogy olyan miatt eméssze magát, aki bántja? Nem.

2016. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt ne is kérdezd tőlünk hanem csak egyszerűen jelentsd ki!:)
2016. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mi? Nem bízik benned? Ezt a mondatot nem biztos, h. jól értelmezem.Magyarul rossznak tart? Vagy mi? Akkor bizonyítsd be neki, hogy nem vagy szar.
2016. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim alapján azt kell mondjam neked, hogy egyszerűen csak ne törődj vele többet. Sajnos mindig akadnak olyanok, akik nem viszonozzák a szeretetünket, és ezen nem tudsz változtatni, hiába vagy rosszul emiatt. Valahogy tedd túl magad rajta, és keress mást, aki hozzád való. Fogsz találni, ha nem őt keresed mindenkiben.
2016. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!