Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy olyan pasit, akibe evek ota szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Kozos temank nincs, kezdemenyezni nem merek. 3 es fel eve szerelmes vagyok bele, es neha rajtakapom, hogy engem bamul. Havonta 1-2 alkalommal latom, de csak futolag.

Es ezido alatt senkit nem talaltam, aki erdekelne.


2014. okt. 6. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Megsúgod, h mitől alakult ki szerelem?
2014. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Minden mozdulatat, a nezeset, az meneset, mindent szeretek benne.
2014. okt. 6. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedvesem! Ideje lenne rávenni magad a kezdeményezésre! Miért?

Két remek indokom is van!


1) Lehet, hogy felkelted vele az érdeklődését és kialakul valami, ergo happy end.


2) Még ha nem is jön össze, Te meg fogsz könnyebbülni. Nagyon. Hidd el, tapasztalatból mondom. Igaz nem 3,5 évig, de fél évig féltem odamenni a nőhöz, aki tetszett. Végül kiderült, hogy nem is illünk össze, de hatalmas, hihetetlen megkönnyebbülést éreztem utána és tovább tudtam lépni. :) Hidd el, megéri - hát ha másért nem, nos ezért.


23/F

2014. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21
2014. okt. 6. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy belé szerelmes, csak tetszik a külseje, ennyi. De tudd, hogy a szerelem nem ez, ahhoz az kell, hogy ismerd ŐT, a személyiségét, nem a mozdulatait.
2014. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerem a szemelyiseget, tudom a hibait is. Ennek ellenere szeretem!
2014. okt. 6. 13:46
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én ismerkednék veled, hátha úgy könnyebben túl tennéd magad azon az emberen. Nem ér ő annyit. Amennyiben hozzámjössz feleségül, adok apudnak 3 tevét, valamint egy birkanyájat. :) Beszéljétek meg, aztán privátban várom a jelentkezésedet. :) Édesem...
2014. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Marhára ismerheted, ha még közös témátok sincs... Biztosan mély beszélgetéseket folytattatok....


Ez nem szerelem, kérdező. De ha szerinted az, hát hidd. Van, aki szerint a száraz kenyér finom, más pedig Gundel-palacsintát eszik.

2014. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!