Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tud tippeket, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tippeket, hogy elfelejtsek egy fiút? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam, akit szeretek, ami eleve esélytelen szerintem, mivel osztálytárssal nem is akarnék összejönni. Kivéve persze vele, mert lassan kezdek beleőrülni. Viszont valahogy beleestem, de nagyon durván. Mindig flörtölve beszélget velem, meg az egész kapcsolatunk ilyen, érezni lehet, hogy van valami szikra. Sőt, már csókolóztunk is egyszer, viszont én letagadtam, hogy jelentett valamit, mert tudom, hogy neki nem. Mivel eléggé csajozós, nem a külseje miatt, hanem mert annyira jó kisugárzása van, és nem is tudom, ránéz az ember, és látni rajta, hogy egyben van. Magabiztos, és sosem fél semmitől, pedig csalódott már rengeteget. És iszonyúan megnyerő a személyisége, egyszerre különleges és hétköznapi, és már az baromi szerethető, ahogy beszél. És ha vele vagyok, akkor azt érzem, hogy minden rendben van, és hogy tényleg élek. Komolyan nem is ismerek még egy ilyen embert. Igazából főleg ebbe kezdek beleőrülni, nem is maga az, hogy nem járhatok vele kézen fogva meg ilyen marhaságok, hanem hogy úgy érzem, soha az életbe nem fogok még egy olyan emberrel találkozni, mint ő. Mindig csak arra tudok gondolni, hogy bárkivel fogok járni, nem ő lesz. Pedig tudom, nagyon fiatal vagyok, de leírhatatlan, hogy mennyire szeretem minden szempontból. És van csomó sokkal okosabb, helyesebb fiú, de egyszerűen bennük nincs semmi, ami megfogna.

Plusz, nem tudom hogy a srác mit is akar. Rengeteg, de tényleg, RENGETEG lány barátja van, akikkel ha beszélget, a sírás kerülget, mert az jut eszembe, hogy ahogy velem majdnem több lett, úgy velük is simán lehet.


Bármi ötlet, ami segíthet akár egy kicsit is? Ezek a legszebb éveim, és elszomorít, hogy elpazarlom valakire, akivel minden ennyire bonyolult.



2017. szept. 8. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy osztálytársat? Az nem lesz könnyű, kislány.. :D


"úgy érzem, soha az életbe nem fogok még egy olyan emberrel találkozni, mint ő"


Ugyan már! Szerelmes vagy, ennyi az egész. Idővel elmúlik. Minden ember így érez, mikor szerelmes, ám ez csak egy illúzió. Megnyugtatlak, nem létezik olyan ember, aki tökéletes, akihez hasonlót, olyan jót, mint ő ne lehetne találni.

2017. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm szépen :) Csak most tényleg kb lehetetlen elképzelni, hogy van hozzá hasonló
2017. szept. 8. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Semmi olyat nem írtál róla, ami más emberre ne lehetne igaz. Még ha azt írtad volna, hogy qrvára intelligens vagy ilyesmi (bár abból is lehet másat találni)...

Én is ugyanezt éreztem, mikor szerelmes voltam egy lányba, aztán mikor elmúlt, rájöttem, hogy mekkora hülyeség volt az egész, és nem is olyan nagy szám az a csaj.

2017. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez olyan belső kisugárzás, amit csak az érez, aki ismeri.
2017. szept. 8. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:

*aki szerelmes belé


De hiába magyarázom, akármilyen jó a meggyőzőképességem, Oxitocin bácsival nem versenyezhetek. xD

Majd rájössz. :)

2017. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted ez csak ilyen kamaszkori dolog?
2017. szept. 8. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyasmi, bár a felnőttek is lehetnek szerelmesek, de őket, vagyis inkább minket (már betöltöttem a 18-at :D) általában nem vakít el ennyire.
2017. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hát biztos van benne valami, ha ennyien mondjátok:D
2017. szept. 8. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, mindenkinek az életében előfordulnak ilyen megugorhatatlan (vagy annak hitt) akadályok. Valaki, akihez kevésnek érezzük magunkat. Ezek arra jók, hogy magunkba nézzünk, felmérjük saját értékünket, és megpróbáljunk felnőni a feladathoz. Fontos stációk ezek, mert eközben óhatatlanul jobb emberré, szerethetőbb partnerré válunk.
2017. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik...
2017. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!