Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tette ezt velem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem? Mit csináljak most hogy minél hamarabb elfelejtsék?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytásam már szeptember óta tetszik. (Kilencedikesek vagyunk.) Nem bírtam tovább és csütörtökön ráírtam és elmondtam az érzéseimet, hogy mennyire tetszik. Erre ő megígérte, hogy nem mondja el senkinek és kettőnk között marad, azonban másnap amikor beléptem az osztálytermünkbe mindenki rólam beszélt meg röhögcséltek rajtam.
2017. ápr. 22. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd lesz más téma az osztályba. De elrontottad, mert nem neten kellett volna közölnöd, és talán akkor a srác tényleg tapintatosabb lett volna mert látja az arcod és azon az érzéseket nem csak a szöveget a chat ablakban.
2017. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon köcsög volt, én semmilyen intim titkot semmilyen helyzetben nem adnék ki. főleg pont egy ilyet...
2017. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!