Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan vegyem rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Mit tegyek? Hogyan vegyem rá hogy kibéküljön velem vagy egyáltalán mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
Folyton a régi magamat okolom hogy miért voltam olyan hülye hogy ennyire elszúrtam. Bárhogyan próbáltam eddig. ele beszélni mindig azt mondta hogy ki alakított rólam egy véleményt amit ha akarna se tudna megváltoztatni. Teljesen esélytelennek látom az egészet de már évek óta csak ő az akiben a hibátlan lányt látom és bár régebben azt mondtam neki hogy már nem jön be amit úgyis gondoltam a sorozatos „pofonoktól” amiket ő adott és már elegem volt be merem vallani hogy többször sírtam miatta de mégis mikor újra láttam éreztem azt az érzést amit előttte is hogy majd kiszakad a szívem miatta annyira dobog. Nem akarom és nem is fogom fel adni de nem akarom azt hogy depressziós legyek és hogy egész napomat ez tegye tönkre. Nem tudok nem rá gondolni. Mikor összevesztünk onnantól nem beszéltünk én hagytam neki 3 évet hogy lenyugodjon majd ráírtam de semmi sikerrel. Ha az van hogy mondjuk mond valamit rólam amit én pont meghallok akkor én mindig negatívat mond és akkor máris nagyon szarul esik és magmba roskadok. Bennem van a remény de ez csak tönkre tesz nem tudok figyelni órán mert ezen kattogok nem tudok tanulni mert bárhova bármikor megyek ő jut eszembe. Egy reális és hasznos tanács nagyon hól jönne jó lenne ha minél hamarabb meglátnám a fényt az alagút végén

2017. szept. 8. 19:48
 1/1 anonim válasza:
Ha jól értelmezem, akkor már sokat próbáltál vele kibékülni, és ő így sem engedett. Akkor tedd ezt: mondd el neki azt, amit itt leirtal, beszélj őszintén, légy erős és ne add fel az első nem után. Ha kell, menj utána, s ha észreveszi, hogy mi van, talán megbékél. Az ok, amiért össze vesztetek. Vedd azt példának, és annak az ellentettjét csináld most. Ne légy bele durva.
2017. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!