Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Manapság mennyire jön be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jön be a lányoknak az ha a fiú kicsit régimódi udvarló? Értem ezalatt: verset ír, ajándékoz, zenél neki stb.

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 06:56
1 2
 11/19 Röcsögei Péter ***** válasza:
15-20 éves korom között írtam verset lányoknak, de csak kinevettek, meg azt mondták, nem vagyok normális. Azóta nem jutott eszembe ilyen ökörség. Utálom égetni magam, és a nagy semmiért évekre nevetségessé teszem magam ilyennel. Kell ez a fenének. Mondjuk párom sincs, és már nem is tudom, hogyan találhatnék, kifogytam a lehetőségekből. A kinézet a fontos, és ha átmész a 7 másodperces vizsgán (7 másodpercig jó benyomást keltesz), akkor meghallgatnak, de ezzel mindig gondom volt. 36F
2017. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

..és Péter tökéletesen be is mutatta, hogy mi szokott lenni az ilyesmi dinamikája.


Ettől függetlenül Péternek javaslom, hogy essen túl ezen a szakaszon. Kezdésnek pl. érdemes észrevenni, hogy van egy rakás nő, aki nem mások beégetésével gondolja magát nagyobbnak. Ebben a kor is segít, a tizenéveseknél az "úristen, nehogy ciki legyek, inkább beégetek másokat" az egyik fő irányvonal - ezzel szemben harminc fölött ez a többségnél elpárolog. Akinél meg nem, az amúgy is akkora s..g, hogy véletlenül se gondold, hogy ő lesz egyszer a lelked kulcsának őrizője.

2017. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Demény József ***** válasza:
...és 12/12 nek tökéletesen igaza van ! Nagyon tetszett a válaszod ! Talán az maradt ki....hogy a pasik ....tartanak a visszautasítástól ...ezért aztán a próbálkozás mentességet választják....Szerintem Péter....ne add fel...és próbálkozzál ....serényen :-) és ha 5-ből 4 nem sikerült....egyáltalán nem ciki NADE lehet az ötödik tényleg a "lelked kulcsának őrzője" Bocsi 12/12....hogy idéztelek....de ez (is) tetszett
2017. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Demény József ***** válasza:
Bocsi...12/13 nak szántam...a számot elnéztem
2017. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Demény József ***** válasza:
Na jó ! a számok közben változnak :-) szóval aki köztem és Péter között van na NEKED szántam :-)
2017. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Köszi, vettem :-)


" a pasik ....tartanak a visszautasítástól ..."

Mindenki tart a visszautasítástól, csak sajnos még élnek azok a fals berögződések, hogy "a pasi kezdeményez, a nő választ", ezért csak a nagyon "felvilágosult" nők (nem tudom, miért tettem idézőjelbe) kezdeményeznek. Sokan csak várnak, mások meg rejtjelezőset játszanak... szóval ezért elég nagy a nyomás a férfiakon. Ha nem próbálkozol, balek vagy, ha próbálkozol és beégetnek, akkor is.


Örülök, hogy tetszett a kulcsos félmondatom, ezt amúgy nagyon komolyan is gondolom. Romantikus frázisnak tűnik, de tényleg annak a másik embernek adod ki magadat és ez az átlagosan érzékeny embereknek amúgy nem tűnik fel - egészen addig, amíg egyszer nagy sz#*ba nem kerülsz és igazán támaszkodnod kell a másikra.

2017. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Demény József ***** válasza:
A Kérdezőnek üzenem ! Olvassa el a "kulcsos lány" sorait..ha figyelmesen teszed ezt....rájöhetsz....érdemes próbálkoznod...de verselgetni csak akkor kezdj,ha már megismerted...és érzed a lelkét...és kialakult köztetek az érzelem..na akkor verselj...dalolj serényen...hogy érezze mennyire fontos vagy neki!És a sikertelen próbálkozás miatt ne aggódj ! Gondolj arra "ez a pancser nem tudja mit...illetve kit veszített :-)
2017. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Imádnám, ha pont egy ilyen fiúval hozna össze a sors. Ennek megvan a maga szépsége, régimódi udvarlás terén. De az istenítés kategória már engem is zavarna.
2017. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 23. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!