Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vagyem rá hogy kibékülj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Hogyan vagyem rá hogy kibéküljön velem? Mit mondjak neki? 15/F

Figyelt kérdés
Nem emlékszem hogy hol kezdődött az egész csak annyira hogy elég durván összevesztünk. Én már akkor is próbáltam kibékülni vele ami sikerült is. Majd utána valamin megint összekaptunk csak azt tudom hogy mindent én szúrtam el ő próbált veszekedés közben békülni de én már annyira szétestem akkor hogy bármit mondott én csak folytattam a veszekedést. Miután vége lett ennek a nagyon rossz korszakomnak utána jöttem rá hogy mit is csináltam. Ezután békülni akartam de akkor már késő volt. Úgy gondoltam hagyok neki időt (3 évet hagytam) és újra ráírtam. A beszélgetésben láttam hogy jóval kedvesebben írt mint a veszekedések után. Viszont ez nem jelentette azt hogy így béke lesz mert mikor megkérdeztem tőle hogy miért nem akar ő azt mondta:„Ki alakítottam rólad egy olyan véleményt amit nem tudok megváltoztatni”. Ezek után még próbáltam győzködni de sikertelenül. 4 hónapja volt ez de nem bírok csendben maradni beszélni akarok vele de nem tudom mit mondjak neki hogy végre legyen esély a békére.

2017. szept. 9. 09:32
 1/6 anonim válasza:
Harcolj erte !
2017. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát kösz rohadt sokat küzdöttem érte lemontam dolgokról csak azért hogy vele beszéljek próbáltam a kedvében járni de eltaszított ezek csak apróságok a sok között én harcolni fogok érte de ezt nem kell mondani
2017. szept. 9. 22:23
 3/6 CFB ***** válasza:

Hát, nem tudpmennyire lehet ezzel a helyzettel kezdeni valamit.

Ha még válaszol, az jó jel.

Szerintem egyszer írj neki egy nagyon hosszú üzenetet, amiben írd le, hogy nem akartam vele összeveszni, csak egy nagyon rossz korszakos volt, írd le neki az okát is, és hogy iszonyatosan sajnálod, és szeretnél a barátja lenni, és hogy bocsásson meg neked, és hogy ha erre nem képes, mivel tudnád jóvá tenni, megváltoztatni a véleményét.


Ne mondatonként küldd el neki, hanem egybe az egészet. Fontos, hogy ne tudjon visszaírni pl akkor, mikor a szöveg felénél jársz. Egybe az egészet. 1 üzenetben. Remélem segítettem. Szerintem meg kéne próbálnod. Sok sikert?

2017. szept. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CFB ***** válasza:

Hát, nem tudpmennyire lehet ezzel a helyzettel kezdeni valamit.

Ha még válaszol, az jó jel.

Szerintem egyszer írj neki egy nagyon hosszú üzenetet, amiben írd le, hogy nem akartam vele összeveszni, csak egy nagyon rossz korszakos volt, írd le neki az okát is, és hogy iszonyatosan sajnálod, és szeretnél a barátja lenni, és hogy bocsásson meg neked, és hogy ha erre nem képes, mivel tudnád jóvá tenni, megváltoztatni a véleményét.


Ne mondatonként küldd el neki, hanem egybe az egészet. Fontos, hogy ne tudjon visszaírni pl akkor, mikor a szöveg felénél jársz. Egybe az egészet. 1 üzenetben. Remélem segítettem. Szerintem meg kéne próbálnod. Sok sikert!

2017. szept. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni vagy valami, de lehet, hogy ez alatt a 3 év alatt túl lépett és van már barátja.
2017. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 miről beszélsz? nem volt ő a barátnőm.

#3 hasonlóan próbálkoztam pár hónappal ezelőtt de csak egy disliket írt vissza viszont ahogyan te írtad az jobb és talán hatásosabb meg fogom próbálni úgy

2017. szept. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!