Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy hónapja szakítottunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normen123 kérdése:

Egy hónapja szakítottunk barátnőmmel 2 és fél év után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most augusztusban volt a szakítás és még mindig rosszul érzem emiatt magam ..barátnőmnek van egy ismerőse akivel beszélgetett a kapcsolatunk ideje alatt is. Nem voltam rá féltékeny és ő is mondta hogy nem kell aggódnom miatta mert nem az esete a srác.

De amióta szakítottunk elkezdett úgy beszélgetni azzal a sráccal mintha együtt lennének. Miért csinalhatja ezt? Vajon hazudott anno amikor azt mondta nem kell aggódnom miatta?

18/F



2017. szept. 9. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Most, hogy szakítottatok, számít ez bármit is?
2017. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan szinten számít, hogy én még mindig szeretem és olyan rosszul esik,hogy már ilyen hamar tovább lép.
2017. szept. 9. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nyilván nem ilyen egyszerű, de annál inkább túl kéne lépned rajta neked is. Úgy látszik, ő nem volt annyira mélyen benne a kapcsolatotokban, nem véletlen szakított veled.
2017. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot. Az lehetséges hogy azért tesz így mert minnél gyorsabban tovább akar lépni?
2017. szept. 9. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer ő akart szakítani, akkor nem hiszem, hogy szívesebben lenne veled.
2017. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is hasonló a helyzet, csak nekem minden nap hányingerem van és enni sem tudok amiért másfél hónapja szakítottak velem majdnem 2 év után.Ha gondolod beszélhetünk privátba, én is írtam ide ,hogy végre adjanak elfogadható tanácsokat és beszélgettem privibe valakivel,ami segített kicsit, hiszen nem ismertem és jót tett hogy meghallgattuk egymást.18/L
2017. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem már fél éve szakított a lány szintén.

Tovább léptem rajta, olyan szinten, hogy azóta nekem van másik kapcsolatom, akivel tízszer jobb. De volt barátnőmet még mindig úgy figyelem, mintha védangyala lennék, nem tudom miért. Nekem is rosszul esik, ha látom, hogy másik fiúval beszél, vagy melegszik össze, főleg, ha nem tartom érdemesnek rá a legényt, ez van. :D


Figyelj, neked most arra kell összpontosítanod, hogy továbbléphess, utána majd foglalkozhatsz a feltett kérdésekkel, már ha érdekelni fog akkor még :)

2017. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!