Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » L''szbi vagyok? Vagy csak tini?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L''szbi vagyok? Vagy csak tini?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam oda a másik nemért, de most, ahogy kamaszodom csak rosszabb lett. Szinte hányni tudok a fiúktól (bocs srácok). Többször is már megesett, hogy tetszett egy lány, hogy fantáziáltam róluk. Volt egy tanárnőm, aki nagyon bejött. Ha látjuk egymást mindig mosolygunk, sőt már többször is többet véltem felfedezni a tekintetében. Lehet, hogy csak én képzelődöm, de sokszor megesik, hogy elmegyünk egymás mellett, úgy, hogy az a tipikus perverz vigyor van az arcunkon. Sokat segít nekem, nevét a vicceimen, közel jön hozzám, kegyes velem, a jegyek terén. Ráadásul 40 éves, és nincs se férje, se gyereke. Lehet, hogy l''szbikus? És ha igen, akkor lehet, hogy kedvel?

2017. szept. 9. 14:42
 1/6 anonim válasza:
97%

Nem tudom neked biztosra megmondani, hogy a tanárod kihez vagy kikhez vonzódik, de valószínűleg nem érdemes belekeveredni egy ilyesmibe, a legjobb, ha megmarad a tanár-diák viszony. Biztos, hogy kedvel, kedves veled, ennyit meg tudok állapítani, de részéről itt vége kell hogy legyen a történetnek.

A te esetedben viszont, szerintem inkább adj magadnak időt és békélj meg azzal, melyik nemhez vonzódsz, bár ahogy látom nem igazán küzdesz ellene. Az meg teljesen természetes, hogy ilyenkor felfigyelsz a kicsit idősebb korosztályra, hiszen ők már magabiztosabbak, kiforrottabb a személyiségük, valószínűleg sokkal természetesebben kezelik a szexualitásukat, ez normális.


Egyébként nyugodtan írd le azt a szót, hogy leszbikus, nem szitokszó, nem harapnak érte a moderátor bácsik :)

2017. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Aha. Szóval undorítónak tartasz? Jólvan... :/


Na de viccet félretéve. Amíg nem próbáltál semmit, addig semmit ne vélj biztosnak. A tanárod meg hagyd. Ő csak matadjon a tanárod.

2017. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan almaim voltak h kb egy 21 eves lannyal - aki meztelen volt - egymast olelgettuk, meg csokolgattuk, aztan valaki meglerdezte, hogy nem zavar minket (nem tudom pontosan micsoda, mert vmi olyasmi motoszkalt a fejemben hogy en az alacsony pasija/ferje vagyok), erre megvontuk a vallunkat es folytattuk tovabb. Asszem ekkor kezdtem el azon gondolkodni h most en vagyok, vagy csak a csaj pasija. A masik almom, ez nemreg tortent, a legjobb baratnommel levetkoztunk meztelenre annak a haznak a fursoszobajaba ahova betortunk (???ne kerdezzetek qrvara nem ertem), utana valahogy sikerult letapiznom es erre mondta h az a melle volt es kicsit feszelyezetten nevetett, en meg elkezdtem viccelodni vele, hogy telleg? Eszre se vettem hogy az a melle (tenyleg kicsi neki). Meg utana kiugrottunk az ablakon en meg a melltartomra csak egy sidzsekit vettem fel, de azt se cipzaroztam be (igen, valahol egy hegyen voltunk). Az almom vegen valaki elmeselte hogy tudtak h betortunk a hazba, es hogy ott smaroltunk a kadban, mert a tulajdonosok is ott voltak, de annyira el voltunk foglalva egymassal, hogy eszre se vettuk hogy bementek. Bocs, ezt ki kellett adnom magambol. Nagyon beteg, neked voltak hasonlo almaid? Es vonzodsz is a tanarhoz? En mar mindenkirol elkepzeltem hogy pedofil meg minden, nem lehet h neked is ez van?😃
2017. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) ha van még valaki, akinek van ötlete, az írjon! :D

Ne is mondd. A tanárnővel csókolóztam álmomban, de furcsa mód ő kezdeményezett. Nagyon jó álom volt! 😍

2017. szept. 9. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Szia! Az álmokbeli jó érzések emléke nagyon nagy hatással lehet éber állapotunkra is... aztán éberen belelovallod magad.. de ennek semmi köze a természet adta érdeklődésedhez.

Az álmaid pedig nem feltétlen "szó szeront" kell értelmezned.


Vonzódhatsz a lánxok felé, de ez nem jelenti, hogy valóban megpecsételten, elkerülhetetlenül lezbi vagy.

Érdese ébeten, tudatosan felmérni környezetedet, élményeidet mi tólhatott ebbe az irányba. (film, reklám, magazin, könyv, közösségi divat, a tabu izgalma stb)

Szerintem nem vagy lezbi.

2017. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó, értem! Megpróbálom kideríteni. Köszönöm!😊
2017. szept. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!