Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mióta a barátnőm visszament...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta a barátnőm visszament Németországba azóta nem érzek semmit miért van?

Figyelt kérdés
Még őt sem hiányolom nem szeretem vagy mi???Mikor rádöbbentem hogy elmegy akkor sirtam és nagyon szarul éreztem magam..De azóta olyan semmilyen vagyok, szarkedvü semmilyen érzelmem nincs.És semmihez nincs kedvem..Ha vele beszélgetek utána mindig nagyon jó kedvem meg boldog leszek egy ideig..Utána mpedig megint olyan semmilyen vagyok..

2017. szept. 9. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos mint láthatjátok egy páran, jelen betegünk a mély szerelem jeleit mutatja.

Ha pedig elszakítják kedvesétől akkor érzelmileg a 0-ra süllyed és életkedvtelen is lehet.

Mi a megoldás?

Semmi, örülni kell neki és elfogadni, hogy normális ember, hogy nem tudja elengedni a kedvesét.

----------

Ennyi az egész igazából, ebből lehet tudni mennyire is szeretsz valakit.

Szerintem mond el neki is következő beszélgetésnél, hogy min és mész keresztül most, de tiszta fejjel. ("vótak má hasonló esetekbő problematikák")

2017. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi időre ment ki? A távkapcsolat esélytelen, felejtős.
2017. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 havonta találkozunk! Változó 1hét ,de van mikor 6-7 heteket marad!
2017. szept. 10. 00:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitartast, es probalj errol beszelgetni vele
2017. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mond el neki mit érzel senkinek nem jó ez így!Ha megérti akkor megérdemli hogy így érezz viszont ha csak nevet rajta vagy valami akkor lépj túl rajta ne tedd tönkre magad miatta ha csak nem éri meg! ;) (csak vélemény)
2017. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, hogy nevet ki...Nem az az ember vagyok aki türné az ilyet...
2017. szept. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!