Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na most akkor nőcsábász...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor nőcsábász lennék vagy sem? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha olyan a lány, hogy vonzónak találom, a tekintete sem egy nagydarab üresség, meg érezhetően nem valamiféle bunkó akkor zöld utat adok magamnak mindig.


Nos, a haverjaim ezt úgy hozzák le, hogy én titokban biztos millió csajt kipróbáltam már, s néha bevallom ilyenkor pár sztorit el is mesélek, eltúlozva rendesen.


Mert igazából csak beszélgetni szoktam velük, a komolyra vagy az olyan 18-as értelemben való komolyra fordulás nem is szokott nagyon érdekelni.


Nem vagyok aszexuális, de tényleg nem fordul meg ilyesmi a fejemben.

Csak inkább keresem azt a kincset, amit eddig nem találtam meg és ehhez kell szerintem az, hogy egész csajcsapatokat megismerjek néha.


Múltkor jártam Birminghamben és 4 lánnyal töltöttem az egyik éjszakát.

Persze semmi nem történt, de már kicsit kezdek aggódni.

Félek, hogy mivel nem merek komolyabban lépni, esetleg egy barátnőt szerezni magamnak, örökre ilyen magányos gyerek maradok, aki nőcsábászként híresül el meg ilyesmik.


Mit változtassak ha szinte sose érzem azt a varázst amit kéne??

Persze volt ahol éreztem, de ott meg a közelébe se tudtam a csajnak lépni, mert egy bunkó volt.


2017. szept. 10. 14:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Szóval szerintem nem normális, hogy több mint 100 lányból sincs meg az aki kéne nem??

Sose tudok velük komolyabb témákról beszélgetni és ez frusztrál...

2017. szept. 10. 14:39
 2/2 CFB ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiket sosem fogsz kedvelni igazán. Vagy egyáltalán. Ezekkel találkoztál eddig. Valamikor a jövőben biztos meg fogsz valakit ismerni, aki meg fog felelni neked. Változtatni nem hinném, hogy kéne bármit is. Mert az már nem igazán te lennél, és lehet rosszul is éreznéd magad úgy. Hogy nem érzel varázst, nem a te hibád. És nem is tudsz vele mit kezdeni.
2017. szept. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!