Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Casanova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Casanova nőcsábász tanfolyamról?

Figyelt kérdés
Tanult sok jót aki volt, sikeresebb lett a nőknél amióta elvégezte?
2011. márc. 5. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nőknél csak két dolog számít: magabiztosság, és ész. Ha ez megvan, akkor nyert ügyed van.
2011. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó nagy pénzlehúzás a ratyik ellen.
2011. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez lényegében önbizalom növelő, semmi más. Saját magad is el tudod érni ezt. Olvass ebben a témában esetleg.
2011. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem szerint, ott már elég komoly gondok vannak, ha valakinek pénzért tanfolyamokra kell járnia, hogy megtudja, hogyan kell közeledni a másik nemhez...


Arról nem is szólva, hogy valóban csak az önbizalom növeléssel lehet sikereket elérni (erre is építenek). Olyan nincs, hogy majd ott mondanak egy "varázsigét", például hogy: "Cső! Mizu vidéki vagy? Ja és szép a szemed, kő kóla?; majd kacsintás, hajba túrás és SIKER". Ilyen nem létezik, mert a lányok is éreznék, hogy csak egy betanult szöveget szavalsz és szerepet játszol...


Az önbizalom növelésének pedig rengeteg egyéb módja van, kezdve az ingyenes haveri támogatástól, a tanfolyamtól még mindig olcsóbb pszichológusig.


Arról nem is szólva, hogy a lányok jó eséllyel balf@sznak fognak tartani, ha megtudják, hogy "iskolába" kellett menned, hogy megtanulj csajozni...

2011. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Olvass ebben a témában esetleg"


Esetleg tudnál ajánlani valamilyen oldalt, hogy hol?

2011. márc. 5. 14:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el.

Az ilyen "tanfolyamokat" ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor húsz éve nagyapám mondta nekem:

- Tudod, hogy kell nyulat fogni?

- ???

- Megsózod a farkát.

(gyengébbek kedvéért: ha meg tudtad sózni a farkát, már régen elkaptad)

Leírják neked, ha párbeszédbe kerülsz álmaid nőjével, mit kell, mit nem szabad mondanod hogy magabiztosnak tűnjél stb.

Csakhogy a valóságban ezt az egész fasságot nem tudod használni semmire, ugyanis:

1. Akinek tetszel (külsőleg), az egymásra pillantástól kezdve ha egészséges férfi vagy, érezni fogod, mit kell mondanod, ugyanis a normális kommunikáció kétoldalú (most nem részletezem miért).

2. Akinek külsőleg nem jössz be, mondhatsz akármit, akárhogyan, semmi kommunikáció nem lesz, csak a varánuszarcot látod majd és az élettől is elmegy a kedved.

Ha érdekelnek még a tapasztalataim, a többit privátban.


35/F

2011. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért az ember elgondolkodik a tanfolyamok hitelességéről. Nekem kifejezetten furcsa, hogy az ilyen Nikolász Viktorok meg Meksz Cellukszok nem tudnak30-35 éves korukra egy normális, élhető kapcsolatot kialakítani, hanem mint egy átlagos huszonéves, vagy inkább tini, hetente váltogatják a partnerüket.
2011. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy komplett, eredetileg fizetős anyagot is elküldök (ismerkedes.com) bárkinek, hogy lássa, miről van szó.

Semmit nem ér.

A siker valódi titka: Nézzél ki jól, lehetőleg jobban mint eddig. Erre vannak jó tippjeim.

2011. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező. Igaz a kérdésed az volt ,hogy mi mindent tanult aki ilyen tanfolyamon volt... Én erre nem tudok neked válaszolni mert soha nem jártam ilyen tanfolyamon. De nagyon szívesen elmondok neked néhány dolgot amit ha szem előtt tartasz akkor nevetségessé válik a gondolata is az ilyen 'tanfolyamoknak'.

Először is nem lehet semmit sem hasznosítani azokból amit általánosítanak mert MINDEN nő más és másképp reagál arra amit mondasz. Mindennek az alapja a kommunikáció. A kommunikáció az nem abból áll ,hogy elmondod ,hogy mekkora májer vagy és osztályelső voltál általánosban...

A kommunikáció egy kölcsönös folyamat. Információ közlés és annak felfogása és értelmezése. Magyarán szólva ,hogy igazán figyelj oda a lány szavaira. Miket szeret... miket nem... mi a véleménye... A szimpla beszéd csak egy kis része a kommunikációnak. A metakommunikáció sokkal fontosabb. Ez miből is áll? Testbeszéd, gesztusok, hangsúlyok és szünetek téma választás és téma irányítás... Ez nem valami tudatosan tanult dolog. sokkal inkább egy ösztönös tanulásnak az eredménye. Beszélgess sokat lányokkal és egyre jobban érzed ezt a dolgot. Nem mondom ,hogy én minden lányt az ujjam köré tudok csavarni de aki tényleg érdekel annak fel tudom kelteni az érdeklődését.

Szeretik ha egy férfi higgadt de erőt sugároz. Nem a nagy izmok sugároznak erőt. A személyiséged.

Tudom ,hogy a magabiztosságot nem kilóra árulják a sarki kisboltban... (vagy a fent említett tanfolyamokon)

Ha 50 nőhöz mész oda ,hogy : add má' meg a számodat mert köll... Az nem magabiztosság. az csak elképesztő és minden alapot nélkülöző ego.

Egyetlen spontán pillanat... vagy egy jól megválasztott humoros megjegyzés rád tudja fókuszálni a lány figyelmét.

Ne görcsölj azon ,hogy az első alkalommal megkapd. Elég ha a figyelme rád szegeződik. Onnantól minden a fellépéseden és a kommunikáción múlik. (Igazából a fellépésed is egyfajta metakommunikáció...)

Lehet ,hogy egy csomó zöldségnek tűnik neked amit itt írtam de hidd el nekem ,hogy ha a saját stílusodat kialakítod akkor sokkal sikeresebb leszel mint bárki akit bepaliztak ezekre a tanfolyamokra.

Nem én vagyok a tudás feneketlen forrása, de elég tapasztalt vagyok ,hogy bátran merjek neked tanácsot adni ha kíváncsi vagy valamire.

Remélem tudtam segíteni neked egy kicsit. :P

36/F

2011. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt IQnindzsa!

Ne keltsél felesleges illúziókat, te is tudod, hogy valós pozitív visszajelzések nélkül nincs magabiztosság, max. a hülyéknek.

Te még nem láttál dumagépet beégni? Én igen.

Ha meg van pozitív visszajelzés a kérdező fiatalember irányába, pontosan tudni fogja mit tegyen, ha bejön a csajnak egyszerűen nem is tudja elrontani!

35/F

2011. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!