Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek is vállalh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek is vállalhatatlan ha valaki szeret dolgokat gyűjteni? Játékok, bélyegek, kártyák stb;

Figyelt kérdés

Meg hát szinte mindent gyűjtök, egész szettem van mindenből, egész kiskorom óta.

A munkában, tanulásban vagy bármiben is ez motivál.


Persze lányokat tekintve nem gyűjtöm a skalpokat de ennek ellenére is elküldött egy barátnő esélyes lány ma.

Megmondta messengeren (amit kb; miatta telepítettem) hogy ez szánalmas és letiltott...pedig csak egy képet küldtem a kedvenc fantasy magazin szettemről :(


2017. szept. 11. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel szerintem, a csajjal volt a gond. Régebben nagy divat volt a gyűjtögetés, szinte mindenki gyűjtött valamit.
2017. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem sincs.

Én is úgy nőttem fel, hogy gyűjtött mindenki mindent.

Megmaradt idősebb korra is.

Aztán bealáz, mondván ez nem normális, mert kb; drogos vagyok XD

2017. szept. 11. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj veled. Én elég fura dolgokat gyűjtöttem mindig, vagy kb ipari mennyiségben :D (szalvétám olyan 3500 db körül volt) Már leszoktam minden ilyesmiről, de ettől még mast nem nézek le miatta.
2017. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az nem semmi XD

Remélem legalább étkezésekhez elhasználtad őket mikor abbahagytad.

Velem is ez a baj talán, felhalmozok mindent de igazad van, a bunkó mód ahogyan viselkedett velem, annál azért többet érdemlek tényleg.

Köszi a kommenteket :)

2017. szept. 11. 22:12
 5/5 anonim válasza:
Ha találsz olyan csajt aki szereti valamelyik témát, amivel foglalkozol, amit gyűjtesz, hidd el, abból nem kosár lesz :D
2017. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!