Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Régebben azt mondta hogy szerelmes belém. Aztán másba lettem szerelmes az a más is belém de csak viccelt. Az első fiú is azt mondta hogy viccelt. De közben mindig ha látja hogy valami bajom van akkor odajön hozzám. Megvéd. Azt is észrevettem hogy engem néz. Néha beszélgetünk. Bokól. Már el is hívott randira. Néha meg hozzám ér. Már volt olyan hogy többen valami miatt csúfoltak de őt nem zavarta az a dolog és megvédett. Meg néha a hajamat fogdossa.

Akkor tényleg csak viccelt?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 12. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szeret.
2017. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. szept. 13. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!