Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek/tartsak meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek/tartsak meg egy igazán szép lányt?

Figyelt kérdés

Valamelyiket mindig rosszul csinálom!:( Valamikor az ismerkedésnél történik valami vagy a célegyenesben.


14/F


2017. szept. 14. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálad a külső a legfontosabb szempont, akkor sehogy.
2017. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-vel értek egyet. Várj még pár évet vele, később érettebben fogsz hozzáállni (reméljük :D).
2017. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és én mindig úgy állok hozzá,hogy mit akarok én egy lánytól,kevés vagyok én hozzá,mit is akarhat rgy maganfajta és inkább meg sem próbálom. Pedig Elméletileg jóképű vagyok és már mondták sokan,hogy ba bátrabb lennék nagyobb sikerem lenne. De most nem rólam van szó. Az elöttem lévő jól írta várj még pár évet és hátha máshogyan fogsz hozzáállni. Tanulj az én bambaságomból.
2017. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szépségre mész, akkor nem fog menni.
2017. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!