Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Iskolában hogyan szerezzek lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolában hogyan szerezzek lányt?

Figyelt kérdés

igazából már le is érettségiztem, szakképzésen vagyok a suliban, tehát 13.-os vagyok


az új osztály ilyen "vegyes", tehát egy másik osztállyal keverve vagyunk, és egyrészt ott kéne próbálkozni, (mondjuk többsége r¡b¡ és/vagy foglalt), vagy pedig bárki mással, már mindenki fiatalabb nálam az alsóbb évfolyamon, de mégse merek sehol kezdeményezni :/

ilyenkor mi a teendő, hogy vegyek erőt magamon?


19F



2016. szept. 2. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyél nyugodt akinek a külseje megfog kezdj beszélgetni vele és ha belsőre is jó számodra akkor kérdezd meg

Tudom éeírni könnyebb

2016. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

18L

Szerintem menj oda ahhoz aki tetszik/szimpatikus, ne félj! Várd meg órák után, keresd az alkalmat amikor nincs a barátnőivel és kettesben tudtok beszélni és akkor hívd el valahova, vagy csak szimplán mondd el neki hogy szimpatikus és szeretnél vele beszélgetni, lenne e hozzá kedve... A lényeg hogy legyél kedves, és persze ügyelj a megjelenésedre, fújd be magad (a lányoknál rengeteget számít az, hogy egy fiúnak jó illata legyen) és látszódjon hogy komolyak a szándékaid. Ne legyél túl szerény, mert azt szeretjük ha egy fiú határozott. Remélem tudtam segíteni!

2016. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!