Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok, mit válaszolnátok, ha a barátotok szeretkezés közben megkérdezné, hogy "Lennél a feleségem? "21L

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy komolyan gondolta, vagy nem. Azt válaszoltam neki, hogy "Nem tudom". Ezután hamar átváltotta a témát.

2016. febr. 29. 18:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem valami romantikus :/
2016. febr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom jól elnyújtva, amikor történik a hüvelyspricc:

"Lennééél a feleséééégeeeem ahhhhh"? :D

2016. febr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa lenne, valószínűleg én sem tudnék mit reagálni rá, maximum azt, hogy nem tudom... Nem ez a megfelelő alkalom egy ilyen kérdéshez, ráadásul nyilván a szexből is teljesen kizökkent, utána már nem tudnám folytatni sem.
2016. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A második válaszoló beteg :)))
2016. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ~OnLány~ ***** válasza:
71%
Hát leblokkolnék,ha ilyet kérdezne..szex közben. O.o
2016. febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Utána témát váltott? Ti beszélgettek szex közben?

Amúgy teljesen komolytalan szerintem, nem reagálnék rá semmit... Inkább használja másra a száját.. :D

2016. febr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VirágésBence ***** válasza:
37%
Nyilván arra gondolt, hogy milyen jó veled és csak úgy kibukott, szerintem helyesen válaszoltál rá, ha akarja majd megkérdezi más körülmények között.
2016. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon romantikus.A legjobb dolog a világon,amikor bennem van és megáll egy pillanatra elmondani,hogy mennyire szeret és szorosan ölel közben és úgy kérdezi meg,utána meg folytatjuk a szeretkezést.Én nem bántam volna.
2016. febr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Én valószínűleg azt mondanám hogy igeeeeeen igeeeeeen, majd másnap olvasnám itt a kérdést hogy megkértem szex közben a kezét és azt mondta hogy igeeeen igeeeen. ez most válasz vagy csak élvezte a szexet?!

Viccen kívül tuti leblokkolnék, és ugyanúgy cselekedtem volna mint Te.

2016. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Ti beszélgettek szex közben?"

Miért, ti nem? Te degenerált vagy?

2016. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!