Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsolnátok, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben már több kérdés kereten belül leírtam, hogy van egy lány aki egy evvel alattam van.

Az előző kérdések tartalma röviden:

-szemeztünk egymással

-mosolygott rám nem is egyszer

-odamentem hozza egy mondva csinált indokkal es nagyon pozitív reakciója volt amikor beszéltünk

-van egy meztelen kep rola amit a suliban mindenki látott

-egy idő utan a barátnőivel röhögtek rajtam


Lett barátnőm es utána abbahagyta ezt es megkomolyodott. Nemrég szakítottam a barátnőmmel mert problémák voltak köztünk. A lányról akiről szó van mar tavaly november óta tart ez a szemezéses dolog es en meg mindig erzek iránta nem is keveset. Tudom h mindenkinek az a véleménye, hogy egy ribi es ha ilyenre bukok akkor annyit is érdemlek de valamiért azt érzem, hogy Ő mégis mas es amióta szetmentem a barátnőmmel azota újra kezdődött valamilyen szinten ez a szemezeses dolog.



2017. szept. 15. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomulj rá. Ne érdekeljen a többiek véleménye.
2017. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne olyan csaj, akinek mindenki látta a pitsáját, már ne is haragudj :D
2017. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ha valóban tetszik a lány, ne foglalkozz mások véleményeivel, beszélj vele, mondd el neki, hogy mit érzel. Az a pucér képes dolog eléggé kínossá teszi a helyzetet, és minősíti a lányt is, de ha te ezzel együtt elfogadod őt, akkor hajrá, ne hagyd, hogy mások visszatartsanak!:)
2017. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!