Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban akivel az utóbbi időben nagyon jó viszonyba kerültem. Olyannyira hogy ami köztünk van az szerintem már több mint barátság. De mindeközben a lánynak van egy pasija, de attól még velem ugyanúgy viselkedik. Például egy csomószor ő ír nekem ha nem találkozunk, mindig megölel és múltkor amikor hazamentem és nem öleltem meg akkor utána ezt hiányolta hogy nem tudott megölelni. Én érzem azt hogy ami köztünk van az több mint barátság, és szerintem ő is többet érez. Sokszor szokott elgondolkozni dolgokon amit nem mond el. Szerintetek mit tegyek? Vagy ti mit gondoltok erről?

17/F


2017. szept. 15. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora mázlista vagy!
2017. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem szakít, addig semmibe se menj bele, mert te leszel a hibás mindenért később.
2017. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Èrtem. Tehàt akkor azt mondjátok hogy csak várjak és ennyi?
2017. szept. 16. 09:19
 4/4 A kérdező kommentje:
De ti is így gondoljátok nem, hogy ez azért már nem baráti viselkedés?
2017. szept. 16. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!