Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy érdemes egy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes egy hetero srácnak elmondani hogy bejön?

Figyelt kérdés

Tetszik egy ideje és néha úgy érzem ő is ad jeleket.


Elhívtam randira és igent mondott.


Hogyan érdemes elővezetnem hogy szeretnék vele találkozgatni,jobban megismerni?


Ha elutasít akkor hogyan viselkedjek?


Van valakinek ilyen tapasztalata?



2016. ápr. 24. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezd meg tőle egy az egyben hogy akar e valamit..

Amugy meg kissé gáz a fiura nézve hogy neked kell felszedned

2016. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És ő mégis mitől hetero? Ha elhívtad randira és igent mondott, akkor mi a kérdés?
2016. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki hogy randi
2016. ápr. 24. 16:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt az első kérdés az, hogy ő tudja vagy sejti-e, hogy te meleg vagy. Ha nem tudja, én a helyedben nem azzal kezdeném, hogy bejön, hanem azzal, hogy elárulom neki azt, hogy homoszexuális vagyok, mindennemű plusz infó nélkül. Akkor kiderül, ő hogy áll ehhez az egészhez, beszélhettek arról, ő mennyire heteroszexuális. Így hamar rájöhetsz arra, van-e egyáltalán értelme bevallanod a dolgot neki. Ha ő valóban heteroszexuális, akkor csak eltaszítod őt magadtól, nyilván a vallomásodtól nem lesz hirtelen meleg.
2016. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, hogy majd meleggé varázsolod vagy mi? Én sem próbálkozok a leszbi csajoknál..
2016. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit tud vagy sejt.


Nem varázsolok semmit.Ha én is bejövök neki akkor szeretnék gyakrabban találkozni vele,ha nem akkor meg jó lenne ha nem flörtölne velem és tiszta ügy

2016. ápr. 24. 16:38
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondd meg neki hogy milyen beállítottságú vagy, és mik az elvárásaid. Tiszta ügy. És akkor nem kell sunyiba ilyen álcázott randira hívni.
2016. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen ürüggyel hívtad el, mert nekem kicsit furcsa lenne egy vacsora mondjuk.
2016. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
hány évesesek vagytok? mennyire ismeritek egymást? honnan ismered, milyen gyakran találkoztok? ezek fontosak, mert egy vadidegen srác elhív valahova, azért az is más, mint egy közeli haver
2016. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Remek, mindenki kérdez de nem válaszol senki:D

na majd lesz valahogy

2016. ápr. 24. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!