Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyomulós liba lennék (főképp...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós liba lennék (főképp fiúk véleménye érdekelne, de lányok is írhatnak)?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy osztálytársam és tudom, hogy házi nyúlra végzős évig nem kéne lőni, de én mégis elkezdtem próbálkozni nála.

3 órán mellette ülök, ezeken az órákon, ha valami vicces van, együtt nevetünk, megkínálom rágóval, beszélünk pár mondatot.

A többi órán legtöbbször előtte/mögötte szoktam ülni, ha előtte, akkor a szünetekben hátrafordulok beszélgetni, ha mögötte, akkor néha ő is hozzám, de általában olyankor mindketten a többi osztálytársunkkal beszélgetünk/elvagyunk magunkban.

Ha termet váltunk, gyakran tőle kérdezem meg, hogy hol leszünk, vele együtt megyek a teremhez.

Meg van ilyen extra kémia óra, ahova igazából mindketten menni akartunk, de mielőtt jelentkeztünk volna, körbenéztünk a teremben, majd csigalassúsággal felemeltük a kezünket:D Szóval csak mi ketten leszünk meg a tanár.


Fiúk, nektek zavaró, ha egy lány így viselkedik veletek? Lányok, ti mit gondoltok egy ilyen csajról?Ribinek tartjátok e ettől?


Néhány extra infó ha számít:

-1 hónapja ismerem

-15 évesek vagyunk mindketten



2017. szept. 16. 23:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Szeribtem teljesen jól csinálod :) semmi túlzott nyomulást nem látok benne, megmaradsz a "határnál"

Főleg ha valóban félénk a srác, akkor jobb is ha ezzel kis biztatást adsz neki hogy nyitott vagy felé :) sok sikert!

2017. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#10, a rágó miért méreg? ha függőségre gondolsz, akkor igen, rá vagyok szokva, de nincsenek elvonási tüneteim, ha pár napig vagy hétig nem rágom.

#11, köszi, akkor továbbra is így csinálom, szerintem amúgy is elég szembetűnő, mert a többi fiúval kb tizedennyit beszélek, ha egyáltalán beszélgetek velük.

2017. szept. 17. 11:32
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusoom, ez a kémia dolog marha aranyos:D Lehet, mert tinikoromban én is csináltam ilyeneket, mennyi mindent bevállaltam, hogy azzal a sráccal lehessek, aki épp tetszett:D Egyébként egyáltalán nem nyomulás, aranyos csajnak tűnsz
2017. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg tetelesen, mi van benne, es megtudod. :D
2017. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#13 Hát igen..., de viccen kívül nekem a kémia a kedvenc tárgyam, viszont az előző kémia tanárom elszidott mindennek, lustának tartott, most meg a szintfelmérő alapján adtak nekem egy lehetőséget, hogy plusz kémiára mehetek, gondoltam, élnék vele(meg orvos szeretnék lenni, ahhoz is jól jön a kémia).
2017. szept. 17. 16:33
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem nyomulós, rendes lánynak tűnsz:). Pont a határnál vagy és mivel félénkebb a srác így jól is fog neki esni a közeledésed:D.


Ehh a rágó az életem és félek megnézni h mi van benne...:"D

2017. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kkevink12345 válasza:

Én fiú vagyok és én csinálom ezt a lánnyal 😁 De nagyon szeretem őt...


Ha te is szereted őt akkor csókold meg de nem kell rágózni mert nem baj ha nem mentolos a szájszagod mert az csak zavarná


Sok sikert!


Ui: Ha a lány felém is így nyitódna ki nagyon örülnék szóval becsüljön meg téged


😉

2017. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem ez a r bis viselkedés. Ez a nagybetűs normálisság. Lábmasszázst ne kérj tőle, az már túlságosan kihívó.



További sok sikert! :)

Na meg persze boldog és hosszú kapcsolatot!



22/nő-nem vagyok gúnyos

2019. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!