Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza"szerezhetem"? (főleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Like23 kérdése:

Vissza"szerezhetem"? (főleg lányok válasza érdekelne de a Fiúk is nyugodtan írhatnak)

Figyelt kérdés

Jártunk már 4 évig és be is jött meg minden de valamikor rámunt és szakított velem. Utána megbeszéltük meg minden és mondta hogy legyünk legjobb barátok inkább. Én hülye belementem... Mostmár tudom hogy nem kellett volna de ez van... A múltkor megírtam neki hoyg még mindig szeretem és ő mondta (most van túl egy másik kapcsolaton ami kemény egy hónapig tartott) hogy szeretne most egy kis "pihit" de azonkívül én vagyok a legjobb barátja és nem akarja elrontani ezt a "Legjobb Barátságot", viszont utána azt is írta hogy ha a sors úgy akarja akkor összejön. Egyébként nemtudom ezt mire lehet vélni de pl amikor pacsizunk akkor még a "szokásosnál" tovább fogja a kezemet. Ami azért elég fura mert ez olyan mintha odamennék a haveromhoz és egész nap a kezét fognám... Szerintetek még van esélyem visszaszerezni? (Akármit megcsinálnék de azért maradjunk a Földön tehát a kézzel írt levél+ rózsa + személyes átadás menne.)

14/F



2016. ápr. 4. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
10 évesen bejött..? Kamu szagú az a 4 év. nem inkább 4 nap?
2016. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez tényleg komoly... Ő kezdett el nyomulni még harmadikban.Én se hittem el az elején. Egy kicsit korainak tartottam de négy évig tartott Úgyhogy valszeg komoly volt. És most megpróbálnám visszahódítani... Lécci ez komoly.
2016. ápr. 5. 08:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz... Egyszer már kidobott, most meg te vagy neki a tartalék... Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled! Vagy kellessz neki, vagy nem, nem egyszer majd talán...ha épp nem talál jobbat!Keress olyat, aki megbecsül.
2016. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké... Köszönöm:)
2016. ápr. 12. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez számomra elég fura és valószínűleg igaza van az előttem válaszolónak.Lépj túl rajta,mutasd meg hogy neked is lehet rajta kívül más barátnőd.

16/L

2016. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak az utolsónak adok igazat!

Ne hagyd, hogy át nézzen rajtad! Hagyd békén, majd mikor már neked lesz másod ő akkor akar töled vmit...

De akkor már késő !

(1ébként.. tapiból momdom)

18/l

2016. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké..köszönöm a válaszokat és már dolgoztam ezen az "ügyön" és jó úton haladok. Már szinte semmit nem érzek iránta csak barátságot..😊 köszönöm a sok segítséget😊
2016. ápr. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!