Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Lenne egy kérdésem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Lenne egy kérdésem. Ha bejössz egy fiúnak és neked is bejön akkor?

Figyelt kérdés
Ha bejössz egy fiúnak és neked is bejön. De nem szeretnél vele járni. Volt már puszi ölelés kézfogás de még akkor sem. Ez miért van? (Bocsii a fogalmazáslért kicsit fáradt vagyok)

2017. szept. 17. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Peldaul nincs eleg bizalmam fele. Na, ez egy nyomos ok
2017. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy különbséget teszek a bejön és az igazán tetszik között. számomra ez két külön kategória.

Aki csak bejön , az tetszik külsőre és ha ismerem esetleg bírom is , de nincs benne semmi extra , semmi plusz ami miatt komolyabb szándékaim lennének. Ez tipikusan az a kategória nálam ,hogy találkozhatunk , beszélgethetünk esetleg csókolózunk ilyesmi ,de ha érzem magamon hogy részemről nincs semmi több , akkor hagyom és nem hülyítem a srácot.

Aki igazán tetszik , ő tetszik külsőre , belsőre és érzem azt a 'bizsergést' , hogy ő más mint mások akkor ott nem igazán fordulna elő olyan hogy nem akarnék tőle semmit.

17/L

2017. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!